Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fityma szükület?

Gerinyo1 kérdése:

Fityma szükület?

Figyelt kérdés

Ugy tudom fitymaszükületem van.Más nemi betegségem is lehet ? Ezt házilag lehete orvosolni vagy csak körülmetéléssel ? Tapasztalat ?

Képek:

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]



2015. jan. 9. 18:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#6 os,ha már olyan részletesen leirtad hova kell menni e vizsgálatra akkor legalább jót írtál volna .Egy kórházban sem csinálnak ez irányú vizsgálatokat,ott a műtétek zajlanak.Abba az SZTK ba kell mennie,urológiai szakrendelésre,ahova helyileg tartozik .Ide nem kell beutaló sem,csak taj kártya,esetleg kérhetnek lakcim kártyát,diák igazolványt.Időpont kérése lehetséges,de fiatal koruakat nem szoktak haza küldeni .

A vizsgálatra nem kell bemenni a kisérőnek.Ha doki úgy látja hogy műtéti beavatkozásra lenne szükség.akkor a fiú

legközelebb valamelyik szűlőjével kell hogy menjen .

2015. jan. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

A helyi kórházban van urológiai rendelés,sőt nőgyógyászati,bel,bőr és mêg lehet sorolni milyen rendelések vannak.

Az sztk-ban nem csak vizsgálatok,rendelések vannak,hanem műtêt is(ha màr annyira kiakarsz oktatni,nem mindenki pesten él,aki kis városban él ott sokszor csak 2 kórház van ês mindenki tudja melyik kórházban vannak rendelések)


Ha nem csak kötekedni akarnál akkor rájönnél azért írtam hogy a szülő várja meg kint,vagy ha bemegy forduljon el,mert sok szülő nem gondolja végig hogy egy kamasz nem szeretné ha a szülei előtt vizsgálnák meg,mert már ciki és a szülő sokszor amint nyílik az ajtó màr indul is befele és nem foglalkozik ezzel.


Ha műtétre szükség van azt közli az orvos a szülőkkel ês a,műtêt idejét is megbeszélhetik,későbbre is lehet tolni akàr.

2015. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%
Na pont ezért örülök, hogy nem rátok hallgattam, amikor megoldást kerestem a fitymaszűkületemre! Semmi szükség nincs ilyen szakszerűtlen okoskodásokra, amit itt minden kérdező rendszerint kap tőletek, talán pont ezért jár jobban, aki nem itt és nem tőletek kér tanácsot pénisz és fityma problémával.
2015. jan. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!