Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » FIÚK a péniszetek mennyire...

FIÚK a péniszetek mennyire szokott büdös lenni szex után? Még fürdés után is?

Figyelt kérdés
Esetleg valami ami eltünteti a szagot? nekem az old spice whitewater volt ami legjobban elfedte de az se az igazi.. hiába mosom meg ezerszer a farkam..
2014. dec. 26. 21:30
 1/10 anonim válasza:
71%
Semennyire.
2014. dec. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
nekem nem büdös.
2014. dec. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon meg marad a sperma szaga..
2014. dec. 26. 21:31
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Semennyire mert a barátnőm alaposan tisztára szopogatja!
2014. dec. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hahaaha ez jó volt!:D
2014. dec. 26. 21:34
 6/10 anonim válasza:
13%
Az én barátom farka sem budos :$
2014. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Menj dokihoz, vagy legyen rendes kaja+ sport.

Enyémnek semmi szaga. :)

2014. dec. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hat nekem egyalltalan nem budos... lehet valami bajod van nem ? Kerdezz meg egy orvost ! : webbetegen ! Ha nem akkardz feltunoskodni..:)
2014. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyilván minden együttlét után vannak szagok a férfiakon és a nőkön is, mivel mindannyiunknak vannak testnedveink, amik ugyebár nem szagtalanok. Valakinél ez esetleg büdösebb és valakin nem annyira. Van akit ez jobban zavar és van akit kevésbé. Szerintem nincs ezzel semmi baj, nem kell ezért bántani a kérdezőt! Én személy szerint is sex után mindig lefürdök, ha tehetem. Van sokféle higéniás szappan, és intim tusfürdő is forgalomban, amivel ha megmosakodsz, akkor tutira nem fogsz semmiféle szagot érezni utána. Azért nem írok márkákat, mert mindenkinek más jön be. Javaslom, hogy nézz körül itt a neten, vagy valamilyen drogériában. Ha konkrét tanácsra van szükséged, akkor keress privátban! Remélem segítettem! :)
2016. jan. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor neked rohad a farkad rendesen.
2017. okt. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!