Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Találtam valami csomót a...

Találtam valami csomót a péniszem tövében. Mi lehet az?

Figyelt kérdés

Már tettem fel egy kérdést mert volt ennek egy előzménye ami elmúlt.

Most a tövében ahol a szőrzet van tehát nem a herék felé.

Van egy elég vastag ér a péniszemen és ott nőtt az is .

Tapintásra mint olyan valami csont és úgy érzem mint ha az és lefelé is kemény lenne és lejjebb olyan mint ha kemény ezer összegabalyodtak volna

Elég aggasztó mert fáj is tapintásra.

De tudom használni ezzel nincs gond.

Valakinek van valami ötlete?



2014. dec. 19. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak egy begyulladt nyirokmirigy, de lehet, hogy komolyabb. El kéne menni vele egy dokihoz.
2014. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Elég parás vagyok dokihoz menni főleg hogy 2 hónapja az egyik legjobb haverom fenekébe nyúlkáltak vazelin nélkül.


Milyen tünetek lehetnek?

2014. dec. 19. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi volt a baja a barátodnak? Egyébként semmi nagy bajod nincs. Ha nagyon aggódsz menj el urológushoz.
2014. dec. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tehát :


Van egy fájós kemény csomó a farkam tövébe ahol egy szép vastag ér van.

Lentebb olyan mint ha az erek össze kuszálódtak volna és kemény az erem is olyan mintha cső lenne ott.


Tehát ha semmi bajom akkor jó csak nem tudom hova tenni :D

A haveromnak feldagadt a prosztatája mert olyan idióta hogy a nyarat át itta és komoly kézzel recskázott ezért elkapott valamit és 2-3 hétig járni sem tudott :DD

2014. dec. 19. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem a csomó amit érzel egy vastag ér mellett van?

Nem lehet hogy herevisszered van esetleg?

Keress erre rá,képeket is lehet találni.


De mivel írod nem a heréknél van a csomó akkor nyirokcsomó,zsír csomó is lehet akár,valami jó indulatú ciszta akár.

2014. dec. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

KB 1 hete a fitymám alatti külső bőrrétegen nőtt egy pattanás vagy ahhoz dudor.Kinyomtam.Utána elkezdett rá 2-3 napra fájni valahol azon a részen ahol lágyéksérv szokott kialakulni.Vörös volt a bőröm és a péniszem töve felé ment.Rá 2 napra a másik oldalon is elkezdett fájni.

Miután ez elmúlt a péniszen tövében szemben velem tehát nem a herék felől hanem ahol a szőrzet nő egy kemény porcszerű golyót találtam. De előtte a makkom alatt amit a külső bőr eltakar elkezdett iszonyúan viszketni és baloldalt fel is dagadt.Majd észrevettem hogy a golyó ami a bőröm alatt van és elmozdítható és a péniszem töve felé haladva egy nagyon kemény éren keresztül egy másik ilyen porcszerű golyóhoz csatlakozik ahol mintha egy csomó ér össze gabalyodott volna.Majd felfele a makkom felé egy vékony fájó és kemény ér megy.A péniszemen van egy elég vastag ér és olyan mintha arra nőtt volna rá vagy bele ez a golyó.

Mi lehet ez? Nem szeretnék orvoshoz menni!

Az erek olyanok mint ha műanyagból lennének.

És fáj az a golyó ami az eremre vagy bele nőtt.

2014. dec. 23. 00:07
 7/8 anonim válasza:
Hello! azlenne a kérdésem hogy rendbejött azóta , vagy el kellett menned dokihoz? Nekem is ugyanez van most nagyjából.
2015. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 007 fröccs válasza:
Ha vazelint raktál a farkadban,akkor előfordulhat. Van benne?
2017. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!