Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Találtam a péniszem közepén...

Találtam a péniszem közepén egy vörös pattanás szerű "gömböt", mi lehet ez, fáj is? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval egyik nap még kicsi volt, akkor nem is foglalkoztam vele annyira, másnap meg kb kétszer akkora lett, kicsit meg is ijedtem.

arra gyanakodtam hogy valami pattanás lehet, és a rejszolástól kicsit "felsértettem", és ezért lett gümő a helyén :S

már nem megyek rejszolni sem, mert fáj ha hozzányúlok!

Légyszi segítsetek!

U.i.: nem voltam lánnyal...


2012. febr. 12. 10:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ma eddig ez a legjobb kamu kérdés.:-)
2012. febr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Szerinted ha kamu lenne, azzal tölteném itt az időm hogy ilyeneket kérdezek feleslegesen??
2012. febr. 12. 10:39
 3/16 anonim válasza:
ez nem kamu ilyen nekem is volt már 1 párszor és kinyomtam bő vizel áztattam amikor már fehér volt a közepe azt kinyomtam kicsit fájt meg vérzett azt elmúlt
2012. febr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
de ha félreértelmeztétek a kérdést....NEM orbitális nagy "daganat" van ott!...hanem kb. olyan mint a kisujjatokon a köröm...de nagyon zavaró, és nyugtalanít
2012. febr. 12. 10:42
 5/16 A kérdező kommentje:
de most muszáj konyomni??? mer rohadtul fáj! :SS
2012. febr. 12. 10:43
 6/16 anonim válasza:
nekem is olyan volt várj még vele majd nőni fog még az ott és ha fehér a közepe akkor nyomd majd ki
2012. febr. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

hát nem muszáj de akkor ott marad vagy felszívódik én se tudom mi ez de én kinyomtam meleg bő vízbe áztattam és akkor nem anyira fájt mikor kinyomtam


nekem minden évbe jön 1 legalább 1szer már sajnos 3éve

2012. febr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
okéés köszönöm szépen! de azért ha tud még valaki ezzel kapcsolatba valamit, akkor írjon.:)
2012. febr. 12. 10:46
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyesmihez "szerencsém" , tényleg kurv@ra tud fájni amikor kinyomja az ember , de ki lehet birni, és utána elmulik elég gyorsan.
2012. febr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

de még egyenlőre csak vörös, tehát nem nagyon nyúlok hozzá...

nem tudom mikor kezd fehéredni a teteje

de vajon mitől nőhet ki ez?:S

2012. febr. 12. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!