Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Találtam a péniszem közepén...

Találtam a péniszem közepén egy vörös pattanás szerű "gömböt", mi lehet ez, fáj is? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval egyik nap még kicsi volt, akkor nem is foglalkoztam vele annyira, másnap meg kb kétszer akkora lett, kicsit meg is ijedtem.

arra gyanakodtam hogy valami pattanás lehet, és a rejszolástól kicsit "felsértettem", és ezért lett gümő a helyén :S

már nem megyek rejszolni sem, mert fáj ha hozzányúlok!

Légyszi segítsetek!

U.i.: nem voltam lánnyal...


2012. febr. 12. 10:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is szokott lenni. Nálam általában amikor még borotváltam (mert nekem egy kicsit szőrös a töve is) és ugye azután jött elő. Nemtudom mikor múlik el mert én is kiszoktam nyomni, annyira nem vészes.
2012. febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 balkalolka ***** válasza:
Nyilván koszos kézzel nyúltál a cerkához vagy nem mostad meg rendesen, attól nőtt rajta ótvar nagy pattanás.
2012. febr. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

11:32

Van benne valami amit mondtál, mer pont akkor nemrég borotváltam le úgy nagyából...

2012. febr. 13. 16:24
 14/16 anonim ***** válasza:
Az elsőt pontozzátok le mert egy balfék.
2012. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
most engem is megnyugtattatok kicsit, épp tusolásból jövök, és láttam ,h ott van nekem is, kinyomtam, de még nem lappadt le teljesen, de akk majd elmúlik, :D
2012. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Ahogy én megfigyeltem magamon borotválás után jön ez elő, mert a szőr visszafelé kezd el nőni és begyullad a szőrtüsző (nem vagyok orvos, de logikusnak tartom). Ezen úgy tudsz segíteni, hogy nem a szőr növési irányával ellentétesen borotválod le. hanem vele megegyező vagy rá merőleges irányban.
2015. jan. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!