Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A zsebbe rakott mobil káros a...

A zsebbe rakott mobil káros a péniszre?

Figyelt kérdés
A mobiltelefon sugárzása mennyire van hatással egy serdülő fiú péniszének növekedésére?
2014. dec. 19. 13:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2014. dec. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A növekedésre nincs hatással, de a termékenyítőképességre igen
2014. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 szamo77db ***** válasza:
Mindig ott hordod a mobilt a zsebedben? Én legtöbbször a táskámba teszem. Keress te is jobb helyet neki.
2014. dec. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Éjjelre vegyél pizsamát.
2014. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem egészen kivizsgált a téma, sajnos nem elképzelhetetlen, hogy enyhén káros, a többi káros hatást halmozhatja.. :S
2014. dec. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az már nem fog nőni:P
2014. dec. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 szamo77db ***** válasza:
Elgondolkoztam ezen a kérdésen. Gondolj bele, a Földön elektromágneses hullámok tengerében élünk. Mindenféle rádiók, televíziók, mobilhálózatok, mindenféle radarok ontják a sugárzást. Nem radioaktívat persze. Ha ezeknek komoly károsító hatása lenne, mindenki bele lenne betegedve, sokan bele is halnának talán. Tehát én nem hiszem, hogy a mobil által kibocsátott sugárzás káros lenne a péniszed növekedésére. Szerintem nyugodj meg. Nincsen semmi baj!
2014. dec. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

vannak veszélyesebb tipisuk pl se mini pro x10

és veszélytelenek mint samsungok

leg ujabb kutatás szerint

2014. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! és samsungom van
2014. dec. 19. 19:02
 10/10 anonim ***** válasza:
89%
Én olvastam erről, több kutatás szerint NAGYON káros a spermaképződésre, és egyébként minden másra is a mobilsugárzás. Lehet, hogy konkrétan nem lesz kisebb tőle a pénisz, de ha nem egészséges, akkor mit sem ér... Ha találok róla magyar anyagot, majd belinkelem.
2014. dec. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!