Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gáz, hogy 15 éves létemre...

Gáz, hogy 15 éves létemre imádok nudizni?

Figyelt kérdés
Ha tehetem, nincsenek itthon anyámék, csak a battyaim, akkor is mindig... (15/f)
2014. nov. 25. 21:21
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
46%

59%-ékos amúgy én meleg szót sosem emlegettem.Azt te tetted!


Én arról írtam hogy testvér sex,ami durva és elfogadhatatlan!Én ezt ítéltem el!


Ja és sok melegnek felesége van és titokban van meleg kapcsolata!Sokaknál a feleség nem tud hogy meleg a párja és van gyerekük is.



Aki meg ennyire érdeklődik a fiúk iránt(fiúként) is és azt mondja nem meleg az bisexuális!


Aki tudja hogy hetero kamaszként is azoknál 90% -ékban nincs olyan érdeklődés a saját neme iránt ami arra ösztönözné hogy másért megfogja stb.

2014. dec. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene továbbmagyaráznod a bizonyítványodat, most is csak magyarázkodsz, offolsz, tereled a szót mástémára,ahhelyett, hogy a saját magad dolgával foglalkoznál és ott söpörnél,Hápogi okoskatörp! Kértük többen is már eddig,hogy állítsd le magad,de te csak tovább okskodsz a nemlétezö tudományaidról, tapasztalataidról, azokat az közvélekedésre leáltalánosítod, amihez semmi jogod sincs, nem értesz a szépszóból, ezen nincs mitszépiteni! Érts már végre a szóból ne írjtöbbet csakazértis (amit képtelen vagy megtenni,ahhoz túl gyengeelméjű vagy), hanem álljál végre le! Sokunk számára nagy szívességet tennél vele!
2014. dec. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
én is ki szoktam verni néha tesómmal, ebbe semmi para nincs szerintem, nekem van is batárnőm, neki most pont nincs, de nemrég még volt (kb 1 hónapja nincsenek együtt) 12éves korunk óta csináljuk, most ő 18 én meg 16 vagyok és teljesen normálisak
2014. dec. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
Utolsó: Neked batárnőd van? Ammeg mi? Valami jó nagy darab nő?
2014. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
9%

Más együtt verni és más egymásét verni!

Nagy a különbség azért!

Az egymásét verni az a testvérrel folytatott sexuális érintkezés ,ami már beteges!

Az együtt verni az megint más kategória!


Itt csak te veszekszel 61%-os és okoskodsz és nem szólogatok be durván,szépen is lehet :-)!


Ja a legtöbb melegnek és bisexuáisnak is sokszor van barátnője,sőt akár családja is,gyerek is és titokban tart fen sexuáis kapcsolatot a saját nemével!


Én totál hetero vagyok,nincsen vágyam arra hogy a tesómmal bármit is csináljak:-),:-),:-)

2014. dec. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
9%

Nekem homo jellegű kíváncsiságom nem volt soha hogy más,főleg a saját tesóm far kát húzkodjam.



Aki a tesójáéval játszadozik azzal baj van!

És nem csak én ítélem el és gondolom így ,hanem a többség.


Hidd el ha névtelenül felhoznád a családod előtt mint gondol aki a tesója szerszámát húzkodja .... ők sem mondanának mást,pedig a családod.


HA,HA,HA

2014. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Látszik, hogy beteg a 42%-os,..csak nem érti meg, hogy senki nem kíváncsi rá, és sajna,ahogy megmondtam, túl gyengeelméjű ahhoz, hogy felfogja: ne itt mutogassa magát,mint egy exchibicionista, hanem befogja.. :D
2014. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
0%

Itt csak te vitázol velem,senki más.


Tudod ahhoz is kell némi inteligencia hogy szítkozodás nélkül tudjon valaki vitázni akár.


A beteg az aki a tesójával sexuális tevékenységet folytat,fogdossa,húzkodja neki mint te ahogyan le is írtad!


.

2014. dec. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Bolond emberrel képtelenség vitázni,szóval te csak ne beszélj intelligenciáról, főleg, hogy még mindig offolsz,okoskodsz,másra mutogatsz,közben magyarázod magad értetlen beteg gyerek!De akkor hápogj csak tovább!Látszik mennyire beteg vagy,nemcsak buta..
2014. dec. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
0%

Csak ketten vitázunk és minden kérdésnél ahol látod a számom beszólogatsz ez mutatja hogy mennyi eszed van.


Hápogj,és kezelgesd a tesód nyugodtan szerinted úgyis normális dolog:-)Mert te ezt csináltad anno.

2014. dec. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!