Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gáz, hogy 15 éves létemre...

Gáz, hogy 15 éves létemre imádok nudizni?

Figyelt kérdés
Ha tehetem, nincsenek itthon anyámék, csak a battyaim, akkor is mindig... (15/f)
2014. nov. 25. 21:21
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
31%

Nem azt mondom hogy meleg de tuti hogy belóg a lécc annál aki a haverja vagy tesója szerszámával játszadozik!


Az emberek 90%-ékának meg sem fordul a fejébe hogy a tesójának húzkodja.


Hidd el nem én vagyok az egyetlen aki kiakad rajtatok.Szerintem ha a családotoknak elmondanátok hogy hé mutter,hé vater,az tesóm szerszámával játszottam és neki húzkodtam,vagy az osztályba,vagy munkahelyen hidjétek csak el hogy azt mondanák hogy JÉZUSOM és meg lenne a véleménye rólatok,a tettetekről.


Csak az nem mondja azt hogy nincs benne semmi akiben voltak ilyen fura hajlamok.

2014. nov. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
35%

81%-os elég beteges hogy ezen izgulsz fel hogy fel áll nekik egymás előtt a péniszük,meg az érdekel hogy húzkodják e egymásnak.Ilyen kérdésekkel indítasz.


Teljesen egészséges ember nem fogja a másikét húzkodni.



Elhihetitek hogy 61 és 81%-os rajtatok kívül igen kevés ember az aki szerint helyes ha a testvérek egymásét húzkodják,vagy ez normális lenne!Ezt meg már mások is leírták.

2014. nov. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%

Kértük már, hogy ne általánosítsd ki a saját véleményedet másokéra, 43-as! De csak nem bírod felfogni...

Undorító ez a számtalan okoskodásod, amit minden fitymaszűkületes, orvosi vizsgálatos illetve bármilyen meztelenségről szóló topikban leművelsz,... és amikor még a hü lyeségeidet egymás utáni kommenteken át magyarázni is kezded szóf osva,...


Kifejezetten egy "jószándékból" ártalmas, fokozottan zavaró, tapintatlan, értetlen, sok esetben műveletlen, de legeslegfőbbképpen idegesítő egy jelenség vagy itt a gyakorikérdések fórumán, ezt már eddig számtalan kérdező és kommentelő fórumozó is megjegyezte neked! De nem is ez a legrosszabb, hanem hogy te ezt se nem mered, se nem akarod felfogni, 43%-os! Ilyenkor azt gondolod, hogy nem veled van a baj, pedig dehogynem, és míg ilyenkor te azt hiszed, hogy a többiek mind hü lyék, csak mert ugyanazt adják vissza neked, amit te is adsz nekik miközben meg képtelen vagy magadat észrevenni, valójában te vagy a sügér itt! Most is rád lett szólva, de csak nem fogod vissza magad! Szégyen!

2014. nov. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, arról nem is beszélve, ahogyan sokszor és amilyen stílusban te megszólsz másokat, csak mert nem osztják a te sokszor elképesztően elfogult véleményedet, amit majdnem minden topikban ráeröltetsz másokra,... vagy mert náluk másként van, másképp csinálják vagy más az értékrendjük! Akkor ugye megintcsak velük van a baj és nem veled 43-as?
2014. nov. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
35%

Itt csak te hápogsz ahogy máshol is csak te hápogsz,és én nem szítkozodom veled ellentétben.



És ne említsd a meleg,a biszexulaitást(ahol a férfi saját nemével és nővel is szeret együtt lenni)együtt azzal hogy valaki a saját testvérével folytat sexuális viszonyt bármilyen formában!!!!!



Tudod aki sexuális tartalmú viszonyt űz a testvérével az vérfertőzést végezz éppenséggel!!!!


Itt én sem a melegeket,sem a bisexuálisokat nem bántottam hanem kifejeztem hogy aki a tesójával sexel,vagy sexuális játékot végeznek egymáson azok betegek.


Már priviben is kaptam egy magát melegnek valló illetőtől levelet és ő is ezen a véleményen volt.

2014. dec. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
39%

Tetszik nem tetszik aki a tesójával sexuális viszonyt,érintkezést folytat,folytatott az beteg kissé!!!Ott valami baj van,volt!!!



Ezt a tevékenységet ne említsd egy lapon a melegekkel és a bisexuálisokkal mert sértő rájuk nézve!!!



Más az hogy valaki a saját neméhez vonzódik és más az amikor valaki a tesójával sexuális játékot űz!!!!

2014. dec. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
35%

A nudizmusnak meg semmi köze nincs a sexualitáshoz!



Nem úgy mint ahogy itt az egyik hozzászóló 81%-ékos gondolja!

Ha elmegy egy ilyen strandra,parkba,nyaralóba akár ott sem fog álló péniszeket látni,nem erről szól az egész,mint ahogyan ő gondolja és fantáziál róla.

Szigorú szabályok vannak ott is,törölközött mindig visznek,arra ülnek rá,a székekre ráterítik,meg van hogy más gyerekéhez nem érhetsz hozzá még segítő szándékkal sem,csak a szülő engedélyével.


Ebben nincs sexualitás!Nem úgy mint azt ahogy itt 2 ember gondolja

2014. dec. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
Befejeznéd végre az okoskodást,meg az általánosítgatást 43-as?? Már számtalanszor figyelmeztetve lettél a rendszeres viselkedésed miatt! Fogadd el, hogy nem mindenki a te véleményedet osztja, és nem az az általános közvélekedés, amit te állandóan hangoztatsz, vagyis a saját szavaiddal élve... "hápogsz"! Nem ártana inkább a saját házad táján seperned, és nem állandóan a másikra mutogatnod, minden egyes alkalommal, amikor a fórumozók figyelmeztetnek a viselkedésedre!És ne keress kibúvótse a felelősség alól, ilyenkor jellemzően témát váltsz, ami csak a gyávaságod jele,nemmásé!
2014. dec. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
A téma meg, amit itt feszegetni kezdtél,azide erössen off, szóval fejezd be ezt a viselkedést,és a közgerjesztést!
2014. dec. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
6%

59%-ésok csak te háppogsz itt és máshol is mert nem tetszik a véleményem.


Lehet azért nem tetszik mert szégyeled hogy sexuális tevékenységet folytattál a testvéreddel és van aki megmondja hogy ez nem normális dolog.


A testvérrel történő bármi nemű sexuális cselekmény nem elfogadható!!!!!

Vérfertőzésnek hívják.


Bele sem merek gondolni ha lány tesód lett volna akkor ahhoz meg hozzá dörgölödsz és azt mondod nincsen benne semmi sem!


Nem én vittem a témát ilyen útakra.


Te akadtál fen azon hogy valaki oda mert szólni hogy nem normális ha sexuális játékot üznek egymással a testvérek,nyugi a többség is így gondolja!



Én le írtam a nudizmusnak semmi köze nincs a sexualitáshoz!

2014. dec. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!