Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hónalj borotválás után. Ez...

Hónalj borotválás után. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Szóval szoktam ott is borotválni, bár egy ideig elhanyagoltam, de nemrég megint borotváltam, mert már nagyon izzadtam és szükségét éreztem. A gondom az lenne, hogy mostanában hiába szabad a hónaljam, van, hogy fürdés után úgy 10 perccel már megint büdös és később még rosszabb. Lehet ez ellen valamit tenni?
2014. nov. 16. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Használsz valamilyen dezodort? Ha igen, milyen típusút?
2014. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Semmilyet. Néha befújom magam, de ennyi.

Itthon viszont soha nem szoktam és akkor is ez van.

2014. nov. 16. 22:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor használj rendszeresen dezodort! Lehetőleg ne fújósat, hanem valamilyen stiftet!
2014. nov. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a szőrzetnek semmi köze a higéniához(sőt az orvosok azt mondják hogy borotválás után a szőrtűszők nyitva maradnak és könnyebb akár fertőzést is kapni,ezért nem támogatják hogy intim részeknél is borotválják magukat egyesek,meg pattananások,kiütések keletkezhetnek) és nem is attól izzadsz hogy ott volt,az csak felfogta max.



lehet még pubertás korban vagy és attól erősődött fel az izzadságot.


Van egy solution antisudorica nevű szer,olyan 400 ft vény nélkül kapható a gyógyszertában.


Este fürdés után,jól meg kell törölközni,frissen borotvált hónajnál nem szabad használni,mert kicsípne,tehát az nap nem borotválkozz.Ebből egy watta darab,vagy fülcuca segítségével vigyél fel kis mennyiséget a hónajadra,de utána este már más szert ne használj.

Reggel meg simán lehet sprayt használni(nem kell lemonsi az esti cuccot onnan:-))


Sokaknak segített,van akiknek elég ezt heti egyszer vagy 2-4 naponta használni.


Lehet neked is segít.

Azért büdös az izzadás mert ott telepszenek meg a bacik és ez a cucc ki szokta írtani.Nekem is csak ez segített.


Remélem neked segít,beválik.Sok sikert hozzá!

2014. nov. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!