Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési zavarnak tekinthető?

Merevedési zavarnak tekinthető?

Figyelt kérdés
A férjem már jó ideje (évek óta) nem akar szexuális életet élni, inkább a hobbijaival, munkájával van elfoglalva, átlag 3 havonta szeretkezünk, ami nekem nagyon kevés. Ő 31 éves, észrevettem, hogy már nem olyan a merevedése sem, mint régen. Saját bevallása szerint önkielégíteni szokott és emiatt szerinte minden teljesen rendben van vele. Tegnap igyekeztem orálisan rávenni a szexre, eleinte volt egy kis merevedése, de utána teljesen lelankadt. Szerintem ez abszolút nem normális. Állítólag kíván engem, csinos vagyok, az ágyban senki nem panaszkodott rám soha, tehát nem hiszem, hogy technikai gond lett volna részemről. Nem tart szeretőt, szimplán csak aszexuálissá vált, vagy beteg. Emiatt tettem fel a kérdést, hogy érdemes elrángatnom az urológushoz, andrológushoz, vagy van olyan helyzet, amikor normális orális szex közben, hogy megszűnik a merevedés?

2014. nov. 8. 15:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Akkor hanyatt fekhet,és te megoldod a többit,de neki a keze jobb akkor is?

Fura dolog.

2014. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igen, így van, én bármikor szívesen megoldom, de ő inkább a kezét választja. Most beszéltem vele erről, illetve, hogy dokihoz kellene mennie, utána is olvastam a témának. teljesen kiakadt, hogy neki semmi baja nincs, csak én mindig beszólok neki és egy perc nyugta sincs itthon és emiatt nem akarja a szexet, kamu duma az egész, már csak azért is, mert sosincs itthon, vagy dolgozik, vagy edz, vagy a többi hobbijával foglalkozik. Továbbra is úgy gondolom, hogy nem csal meg, full aszexuális és nem is akarja megoldani a dolgot, pedig tudja, hogy évek óta szenvedek mellette, a szex hiánya miatt.
2014. nov. 8. 20:31
 13/19 anonim ***** válasza:
Igen, jól látod, kérdező. Sokan azért választják a kezüket, mert ahhoz nem kell teljes merevedés.
2014. nov. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nézd akkor nincs más hátra mint hogy besegítsen a szomszéd,vagy a postás!
2014. nov. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Querocha ***** válasza:
Erdemes volna rabirnod ot, h szedjen L-Arginint, az javitja a merevedest, vmint sportoljon rendszeresen, etkezzen egeszsegesen.
2014. nov. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ajánlj fel neki egy hármas szexet, bevéve egy nőt, akiről tudod, hogy beindulna tőle. Ha ez sem hat, reménytelen eset. Ha nem akarsz válni, beszéld meg vele, hogy békén hagyod, de neki el kell fogadnia, hogy szexigényedet mással/másokkal elégíted ki.
2014. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Elég furcsa hogy magának csinálja. Szerintem ez betegség. Lelkileg nem teljes. Vagy inkább HÜLYE. Én a helyedbe keresnék "segítséget."
2014. dec. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

valasz egyszeru

a szex 4x olyan faraszto mint a maszturbalas igy ha nincs energiaja is tud maszturbalni szexelni viszont nem

2014. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

vegyél valamilyen vágykeltő bogyót és csempészd bele az italába! :D tuti akar majd szexelni, ha áll a cerka! :)

Vagy próbáld meg kicsit feldobni a mindennapjaitokat szexi fehérneművel... arra azért gerjedünk mi férfiak! :P

2016. dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!