Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hereviszér okozhat merevedesi...

Hereviszér okozhat merevedesi zavart vagy az egész csak stressz?

Figyelt kérdés
Pár hete voltam orvosnal, mert ereztem nyomast a hereimben, megallapitotta hogy hereviszerem van... Kozben az uj baratnommel (elozovel 5 honapja szakitottam) ugy dontottunk, h eljott a pillanat. En az elozo bnommel 2 evig eltem sexualis eletet, ott minden rendben volt, a mostanival is minden rendben volt petting kozbe pl (2 honapig csinaltuk)... most ugy dontottunk hogy lefekszunk, erre egyszeruen nem allt fel, elotte minden oke volt, egeszen addig mig nem beakartam tenni.... utana nagy nehezen kin szenvedessel rabirtam h felalljon, de amint betettem mar nem volt merev.... ez 2x is.... azota meg nem probaltuk.... Azota eleg stresszes is vagyok meg minden es nem tudom mi lehet..... Velemenyek?
2014. okt. 8. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs a dolognak köze egymáshoz .A korod nem írtad,lehet hogy még a szexre éretlen vagy .Sajnos ti csak fizikai értelemben tudjátok elképzelni a sexet,itt is az eredménye.

Nem a pö**öd a híbás,az csak azt csinálja amit az agyad parancsol neki,a központi idegrendszeren keresztül .

2014. okt. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igazad van, azt kihagytam. 20 eves vagy.


Nagyon Szeretem ot, nagyon passzolunk egymashoz, es el tudom vele kepzelni a jovom... A masik baratnommel annyira nem tudta, vele megis mment, a mostanival meg nem?....


De a kozponti idegrendszerbe "dolgaiba" ugymond... a stressz is beleszolhat, innen gondoltam h lelki oka is lehet

2014. okt. 8. 19:46
 3/4 A kérdező kommentje:
20 eves vagyok *
2014. okt. 8. 19:47
 4/4 anonim ***** válasza:
A herevisszér nem okoz merevedési zavart, de a kimerültség, a stressz, és a teljesítményszorongás közrejátszhatnak ebben. Pihend ki magad, próbálj minél nyugodtabb légkört teremteni, próbálj nem idegeskedni és remélhetőleg menni fog!
2014. okt. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!