Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mekkora az udealis peniszmeret...

Mekkora az udealis peniszmeret 14 evesen? En teljesen ugy erzem h az enyem az nagyonkicsi es kivancsi vagyok h szerintetek mekkora a normalis

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 14:40
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

14 évesen még nagyon gyerek vagy,és még a fejlődésed most kezdődött meg,nem baj ha vékony vagy,mert majd idővel megférfiasodsz,meg izmosodsz.


És ha a sexre gondoltál, a szüzesség elvesztésére(a mikor veszem el kérdésnél) az egyik kérdésednél akkor még igen csak van időd rá,még nagyon fiatal vagy,jobb ha vársz vele,mert testileg és lelkileg is érettebb leszel hidd el ha vársz egy pár évet vele.


Senki nem ettől lesz férfi,felnőtt hogy volt egy sexuális kapcsolata vagy sem,a felnőttséghez az is hozzátartozik hogy vállalsz egy feladatokat otthon akár,nem csak mint valami kisgyerek csak kiszolgálnak,tudsz e várni,nemet mondani vagy bármibe mások bele tudnak vinni.Egy csomó apró mozzanat,kis lépések,döntések vezetnek ahhoz hogy felnőtté váljon bárki is.

Egy lány is jobban megbecsülendő és értékesebb ha nem 14 évesen kezd nemi életet hanem vár vele szerintem.Aki lányként is ilyen fiatalon kezdené arról meg van a többség véleménye és csak egy dologra kell a fiúknak is.



Semmiről sem vagy lemaradva,most van előtted minden még,és még csak most serdülsz de már fejlettebb vagy pár kortársadnál örülj neki.


Semmi szégyelni való nincs.

2014. okt. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
20:17 es .. Engem mem zavar h vekony vagyok dn szeretem ... Tarsastancolok
2014. okt. 25. 22:02
 33/38 anonim ***** válasza:
Társastáncnál ez nem is hátrány. Ha jól érzed így magad, akkor ne is foglalkozz velük!
2014. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Hogy erted h nem hatrany ?
2014. okt. 25. 23:24
 35/38 anonim ***** válasza:

Érdekes ez a méret dolog. Én mikor 14 voltam akkor szintén 16 cm volt, most meg 18. Mivel elég szégyenlős voltam és nem nagyon láttam másokét max csak pillanatokra öltözőben, usziban, én mindig azt hittem hogy az enyém az kicsi. Akkor még persze nemvolt gyakorikérdések oldal sem. Aztán mikor már voltam nővel kezdett tudatosulni bennem hogy nekem inkább átlag feletti a méretem és nem hogy szégyellnem kéne, de ha mások tudnák mekkora van nekem akkor irigykednének is.

Szerintem ez úgy van, ha valakinek 22 cm-es a pötse azt is kicsinek találja, mivel AZT SZOKTA MEG. Az a látvány a normális számára.

Tehát kérdésedre a válasz: teljes rendben van a péniszméreted, ne szégyenlősködj miatta, nincs miért.

2014. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Az átlagnál nagyobb van és alapból mindenki mivel alulról látja a sajátját és nem szemből mint másokét ezért kisebbnek látja,ezt ez orvos mondta a tv-ben egyszer és mivel mindenki kisebbnek látja a sajátját mint amekkora ezért alakul ki sokakban a kicsi pénisz szindróma.


Jó adottságaid vannak kérdező!


Meg ha lankadtan sem kicsi akkor meg tuti jó adottságokról beszélhetünk.Állítólag az átlag ernyedten 9-11 cm,hát nem tudom ez mennyire igaz.

2014. okt. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Szia. Megkérdezhetem, hogy honnan mérve 16 cm? Ha felülről mérve, úgy hogy merőleges a péniszed a testeddel (közben állj fel), akkor elég jó a méreted. Milyen vastag (mérd körbe egy mérőszalaggal a közepénél)? Hány kg vagy amúgy?
2014. okt. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
14/f
2014. okt. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!