Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 évesen miért 13-14cm a...

16 évesen miért 13-14cm a péniszem állva?

Figyelt kérdés

Adatok: 183cm magas vagyok. 94kg.

Konkrétan azt szeretném megkérdezni hogy normális-e, és hogy nőni. Legyetek szívesek normális válaszokat adni, mert hát nagyon zavar engem ez az egész....



2014. júl. 23. 01:27
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
* Nőni fog-e ! Az lemaradt véletlenül :)
2014. júl. 23. 01:29
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Felnőttnek is tök normális, Te pedig még növésben vagy.
2014. júl. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

15-16 évesen kezdenek a fiúk valóban férfiakká válni, valaki előbb, valaki később, de saccra abban a korban. Ha örökölted a kis méretet, akkor lehet, hogy marad ekkora, de valószínű, hogy "későnérő" típus vagy, és hamarosan nőni fog. Ha meg mégsem, akkor se aggódj. A méret nem minden. A barátnőd majd úgy fog téged szeretni, ahogy vagy, és nem a méreted miatt;)

Mellesleg Magyarországon a férfiak átlagos péniszmérete kb. 15cm. De ne aggódj, nagy valószínűséggel fog még nőni!;)

2014. júl. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Lány vagyok, így nem értek az ilyenekhez, de....

Szerintem még nőhet, mármint, a lányoknál is nőhet még a mell ennyi idős korban és utána is. Amúgy abszolút normális. Ez adottság, van akinek nagyobb van akinek kisebb. Én is a te korosztályod vagyok és a lány öltözőben, osztályban volt már szerencsém pár beszélgetéshez, amik erről szóltak. Vannak ismerőseim, barátaim, akik a méretet hozzák fel első pozitívumként, de azért szerintem nem annyira gyakori ez. Szerintem a rendesebb lányok nem fogják megkérdezni az első randin, hogy mekkora és később szerelmesen sem fognak belekötni. Olvastam itt kérdést, hogy a fiú teljesen maga alatt volt mert a "barátnője" kinevette mikor le akartak feküdni, a mérete miatt, meg, hogy kidobta a pasit mert nem találta elég nagynak. Nem tudom, hogy hogyan tudnak ilyeneket csinálni. Nem szép dolog beszólni valakinek, de vannak olyan dolgok, amiken az ember tud változtatni és ilyen esetben egy csipkelődő megjegyzés még jól is jöhet, de ilyenkor sem kell túlzásba esni. Viszont azt nagyon nem szeretem mikor olyan dolog miatt bántanak valakit, amiről nem tehet, amin, akármennyire akar sem tud változtatni. Nekem kicsik a melleim és nagyon rosszul érzem magam miatta, de nem tudok mit csinálni csak várni. Mindig rosszul érzem magam mikor nagymellű lányokat látok és tudom, hogy nekem sosem lesz akkora. Ami a férfiaknál a pénisz méret, az a lányoknál a mell méret problémája. Itt is hallottam már különböző véleményeket. Nem azt mondom, hogy a méret minden tekintetben elhanyagolható, ilyet nem merek állítani mert még nincs tapasztalatom ilyen téren, de szerintem ez egy normális lánynál nem lenne probléma, a nagyon "menő" tinilányok körében már előfordulhat, de ez már más kategória.

2014. júl. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A méret mindenkire egyénre szabott.Mit hoztál magaddal genetikailag az őseidtől,beleértve a nagyszülőket is .

A mérethez a magasságnak semmi köze.Ha van egy kis zsírpárna ahasad alján akkor ez 1-2cm el is takarhat.

A növekedése az orvosi álláspont szerint,a kamaszkor,illetve a nemi érés befejezéséig tart .

Egyátalán nem korhoz kötött.

2014. júl. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne izguljál, már most is rendes méretű, és még nőni fog.
2014. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én leálltam a növésbe 14 koromra mindenhol


Pénisz és magasságba is


168-170 cm magas vagyok


14 cm pénisz


Megjártam az élettel rendesen...

2014. júl. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 szamo77db ***** válasza:
Teljesen jó, nyugodt lehetsz!
2014. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7: Mért érzed, hogy ezzel megjártad?:-o
2014. júl. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez semekkora se. Kenegesd növesztő krémmel mert így fogsz járni:

[link]

2014. júl. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!