Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nekem az lenne a próblémám...

Nekem az lenne a próblémám hogy, kevés ször nő az arcomon többi lent!?

Figyelt kérdés

20éves fiú múltam, 60kg vagyok 175cm, és alig nő az arcomon szőrzet honaljam szörös, nemi szervem is szörős, de az arcomon csak ilyen pelyhes szőrzet van orvoshoz kéne fordulnom? folyton csúfolnak miatta.


itt egy kép ez az összes ször az arcomon és nem nő tovább ekkora marad : [link]



2014. okt. 24. 04:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Az emberek, főleg a fiatalok, ilyenek. Ha meg szőrös lennél, azért csúfolnának. Neked ilyenek a génjeid, nem vagy vele egyedül. Az az előnye, nem kell annyit borotválkoznod, ami sokak számára kínszenvedés. Szerintem ezen nem kell rágódnod.
2014. okt. 24. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én téged ismerlek! Majd párévmulva jobb lesz te muki :)
2014. okt. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell orvoshoz fordulnod, mert ez nem betegség vagy rendellenesség. Még megerősödhet, de lehet, hogy sosem lesz az arcod túlságosan szőrös. Ez a genetikádtól függ.

Ne törődj azokkal, akik ezért csúfolnak! Ha azt látják, hogy téged ez nem zavar, talán abbahagyják majd!

2014. okt. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!