Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Beleléptem egy szögbe és...

Beleléptem egy szögbe és azóta nincs merevedésem, mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Egy hete beleléptem egy szögbe (elég rozsdás volt és mélyre is ment), kaptam még aznap tetanusz oltást, de azóta nincs merevedésem, azért írok ide mert nem igazán tudom milyen orvost kell ilyenkor felkeresni, meg úgy érzem semmilyen vizsgálat se hozna ki összefüggést ebben. Az egyetlen ötletem csak az lehet a véráramon keresztül eljutott egy kis szilánk a péniszembe és ott okozhat gondot. A trollkodásbók köszönöm nem kérek, így is elég gondom van.

2014. okt. 20. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán pont azért van a körzeti orvos, mert ő mindig elirányít oda ahova kell.
2014. okt. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nehezen lenne bizonyítható az összefüggés
2014. okt. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
pont ettől félek hogy a körzeti orvos nem talál összefüggést, és akihez be vagyok jelentve elég bunkó szokott lenni
2014. okt. 20. 11:10
 4/8 csabika1971 ***** válasza:

Hogy ez okozza a tünetet elégé furának tűnik. Az szinte biztos, hogy a véráram nem vitt oda semmit.

Inkább ha ez tényleg összefügg, akkor az oltás lehet a ludas.


Szerintem is menj vissza a dokihoz, és bármennyire ciki is mond el neki mi a problémád.

2014. okt. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én ilyen feltételezéssel nem mennék dokihoz.Még az elmémről is meg lenne a véleménye .Merevedés csak sexuális ingertől van .Ha neked ilyen nincs ,ne várjál csodát .
2014. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

5-ösről inkább nem irok semmit, mit gondolok az olyan emberekről mint ő


menj el andrologushoz

2014. okt. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szamo77db ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az általad említett két dolog összefüggésben lenne egymással. De azért keress fel vagy andrológust vagy urológust. Ennek a dolognak a végére kéne járni!
2014. okt. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem tetanusztól lumbágóm lett. Sajnos hiába mondtam az orvosnak, hogy szerintem az oltástól van a derékfájdalmam, izomgyengességem, fájdalmam( szerintem egy ideg környékére sikerült az oltás beadni), szerinte megerőltettem.

Pedig direkt pihentem, borogattam az oltás után.

Szerintem nem a szög okozott neked gondokat, hanem rossz helyre adták be az injekciót. Lehet, hogy csak kérd meg az orvost, hogy küldjön kivizsgálásra.

2014. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!