Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek az erekcio ellen? SOS

Mit tegyek az erekcio ellen? SOS

Figyelt kérdés

Nekem az a problemam hogy a mutet utan alol kiesett 2-3 szal es kicsit szetnyilt a seb. Voltam vele orvosnal azt mondta hogy majd idovel be fog az forrani.

De nekem az a problemam hogy mar reg nem maszturbaltam igy allandoan all fel es akkor rohadtul faj.Ez ellen mit lehet tenni esetleg hogy megszunjon egy idore az erekciom ?:) mert nappal , ejszaka allandoan csak all fel(eleg ha csak egy mellet latok meg ..... )


2014. szept. 5. 09:01
 1/6 A kérdező kommentje:
fitymaszukulettem volt ( es teljes korulmetelest kellett vegezzen )
2014. szept. 5. 09:02
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha nincs erős vérzés és az orvos is látta, akkor nem lesz gond remélhetőleg!

Nappal próbáld valahogy elterelni, lekötni a figyelmedet valami mással! Az éjszakai merevedéseket viszont nem tudod elkerülni, mert azok jórészt nem tudatosak!

Gondolom elég friss a műtét még, úgyhogy 1-2 hetet ki kellene bírnod maszturbáció nélkül!

2014. szept. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy most lepontoztok, pedig lehet, nem hülyeség... Ha már nagyon kanos vagy, de nem mered a metélt sebedet mozgatni, használj húgycsődilatátort! Ez egy vékony kis fémpálcika, a húgycső tágítására is használják. Némi síkosítóval illeszd bele a húgycsövedbe, és óvatosan nyomd egyre beljebb, közben lazíts, miközben ezt fekvő testhelyzetben csinálod! Ne félj attól, hogy esetleg bent ragad na, nem fog, mert a szervezet kifelédolgozza majd magából. Ezt óvatosan húzogasd a kiálló végénél föl-le és közben lazíts! Előbb-utóbb ez kellemes lehet így, ha nem túl nagy méretet nyomtál fel magadnak. Előbbutóbb eléred a prosztatádat is, és ezzel a föl-le mozgatásokkal hamarosan elélvezhetsz, miközben a sebed érintetlen, ép marad! (Ugyanakkor félreértés ne essék, senkit nem bíztatok ara, hogy különböző tárgyakat dugjon fel magának a húgycsövébe, viszont ez nem egy rossz vészmegoldás tud lenni! Gondold végig, mielőtt ítélkezni kezdenél! :) )
2014. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat !
2014. szept. 5. 19:38
 5/6 anonim ***** válasza:
fujj, most vett "mintát" a bőrgyógyász, aszittem megpusztulok egy pillanat alatt
2014. szept. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónak: nem csak az a baj,hogy verés közben sérti a hegesedett területet,hanem az, hogy már maga az erekció is fájdalmas, mert nyújtja a metszett részt és varratokat. Nekem is volt részleges műtétem, ugyanez volt a probléma, az orvos azt tanácsolta,hogy oldalra fekve embrió pózban aludjak, mert úgy kevésbé fog felállni. De mondjuk én egy pár nap után elélveztem(nem volt egyszerű)és utána jobb volt.(végbélen keresztül prosztata izgatása nagy segítség) 20F
2014. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!