Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mit tegyek ha a vérnyomáscsökk...

Mit tegyek ha a vérnyomáscsökkentöm erekciós zavart okoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Legalább 8 éve szedek vérnyomáscsökkentöket. Évenken át nem volt normális párkapcsoaltom. A mostani barátnömmel 5 hónapja vagyunk együtt és ugye elmondtam neki hogy erekciós gondjaim vannak (na meg ugye tapasztalta is)..

Szóval az a helyzet hogy idáig elég szenvedös volt a szex, ugye többször kellett rásegiteni hogy meglegyen az erekcióm.

Viszont pár hete nem szedek semmilyen vérnyomáscsökkentött. A lényeg az hogy amióta leálltam vele igazából nincs semmi gondom szex közben. Söt az utolsó két együttlétünk nagyjából 1 - 1 óra hossza volt. Szóval most hogy a szex ilyen nem igazán tudom hogy mit tegyek a vérnyomás gondommal. Nem érzem hogy rosszul lennék vagy hogy magas lenne.. 4 5 féle gyógyszert szedtem idáig de most hogy jó minden az ágyban nem igazán akarom szedni.. Nagyon rég óta vágytam már erre. Attól tartok ha elkezdeném szedni újra a bogyókat megint rossz lenne.. Nos vajon mit kellene tennem szerintetek? (tényleg semmi bajom nincs amiatt hogy nem szedem, söt napi 4 5 kv meg se kottyan régen mondjuk 2 töl már eszeveszettül rosszul voltam)



2014. szept. 5. 00:28
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Mérd gyakran a vérnyomásod és kiderül, hogy mennyire magas!

Menj vissza a kardiológushoz kontrollra!

Vérnyomáscsökkentőknél sajnos előfordulhat merevedési zavar, mint mellékhatás. Ilyenkor másik gyógyszert kell felíratni!

2014. szept. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nah igen de mindegyiknek a merevedeszavar a mellékhatása :/ a gyogyszeremre a kardiologus azt monda hogy nagyon jo gyógyszer..
2014. szept. 5. 09:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg kell találni a megfelelőt, ami nem okoz mellékhatást! Rengetegféle gyógyszer van, valamelyik majd beválik!
2014. szept. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Nem minden gyógyszer jó minden betegnek. Ezt az orvosodnak kell megtalálni számodra. Sőt, még az adagolást is nagyon pontosan be kell állítani. Ezt megint az orvosod tudja majd!
2014. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!