Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Erekciós gondok?

Erekciós gondok?

Figyelt kérdés

Hello!


18 éves fiú vagyok. Mostanában azt veszem észre, hogy ritkábban van erekcióm, illetve reggel sem épp teljes a merevedésem. Fogalmam sincs mi okozhatja ezt, de engem nagyon zavar, mert eddig minden rendben volt és állt mint a zászlórúd ha kellett ha nem...


Nem tudom van-e valami összefüggés a kettő között, de most jöttem össze nemrég egy gyönyörű lánnyal. Az a helyzet, hogy hiába van bármi ő sem tud egyhamar izgalomba hozni, pedig 10/10-es és amíg nem ismertem már ha csak megláttam megmozdult bennem valami.


Ez pszichés gond lenne? Mivel tudom kezelni?



2013. dec. 28. 22:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Nagyon sok oka lehet ennek .Napi gondok ,tanulás ,vizsga

előtti időszak,stressz,de még a barátnőd is .Ezt is fel kell dolgoznod,hirtelen nem tudod hova tenni ezt a "szerencsét".Amíg csak megláttad,már mozdult is rá.Most

meg a lehetőség nagyon megfogott .Ilyen is van .Idő kell amig átállsz .Hirtelen nem tudsz mit kezdeni a váratlan lehetőséggel .Csak nyugi ,és minden a helyére kerül.

Nincs ám az kőbe vésve ,hogy minden reggel állni kell neki

Ez egy nagyon nagy tévhit,sokan ezzel kérkednek ,igy meg úgy áll minden reggel .Tény hogy ekkor kerül az ember pihentebb állapotba ,egyre emelkedik a tesztoszteron

szint is.A legmagasabb szintet 6-8 között éri el .Ezt az időpont ajánlott a szeretkezésre is .Már akinek ekkor lenne rá ideje .Itt is pont azok játszhatnak be ,mint az előzőekben leírtaknál .

2013. dec. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!