Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogyan kell péniszt ápolni?

Hogyan kell péniszt ápolni?

Figyelt kérdés
Én fürdéskor csak felhúzom a fitymát, és tiszta vizzel megmosom, és az egész ágyékomat megmosom szappannal (a farkamat kihagyom) Ez elég? Mit kéne még tennem hogy még tisztább legyen? Humorheroldok kiméljenek, hacsak nem vmi rendes viccet akarnak elsütni :D
2014. aug. 17. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
és a farkad miért nem kened be legalább habbal?
2014. aug. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A makk peremét elég, ha csak vízzel alaposan megmosod, azt nem is kell szappanozni/tusfürdőzni, viszont a farkad bőrét behabozhatnád...
2014. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
volt már hogy megszappanoztam a fityma alatt is, és csak rosszabb szaga lett tőle :/
2014. aug. 17. 14:58
 4/8 A kérdező kommentje:
meg nem igazán kellemes érzés a makkomat piszkálnom, mert az én ujjaim végén bőrkeményedés van
2014. aug. 17. 14:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak annyira ápold,mind az arcodat .
2014. aug. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tiszta víz, vagy férfiaknak is léteznek intim lemosók. De inkább tiszta víz.
2014. aug. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%

Szia.


jol csinalod. A makkodra nem is ajanlom a szappant mert csipheti utana.


de ahogy irta a baratom a bort be kell habozni :)

2014. aug. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%

Miért kell ebből ilyen hagy ügyet csinálni.

20-30 évvel ezelőtt csak szappan volt ,és mégis mindenkinek rendbe volt a pö**e.Jahh,akkoriban nem volt ez nagy elkényeztetés .

2014. aug. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!