Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell mérni a péniszt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell mérni a péniszt?

Figyelt kérdés

millió kérdést láttam már a mérettel kapcsolatban, de azt nem tudom hogy kell "hivatalosan" mérni. Én úgy csináltam hogy felülről egy vonalzót odanyomtam "csontig" és teljesen harckészült állapotban, befeszitve néztem meg.

Igy apontos? vagy alulról kellene?


2013. jan. 21. 12:27
 1/5 Fülünyúl ***** válasza:
A kérdés inkább az, hogy miért is méricskéled?
2013. jan. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

mert érdekel :D

gondom nincs vele, ha a hasamhoz nyomom a vonalzót teljesen úgy 17 centit mutat, szóval nem azért mérem mert húúúúde kicsi

2013. jan. 21. 12:30
 3/5 Fülünyúl ***** válasza:
De mindenki lesz*rja a péniszméretet. Inkább használd, ne méregesd.
2013. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Komolyan, most már rendezni kéne egy világbajnokságot. Elképzelem, ahogy egész évben edzenének, nyújtják, súlyt akasztanak rá stb
2013. jan. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így mérem ahogy a kérdező, biztos vagyok benne, hogy így kell, ez a logikus, mivel amúgy is max odáig tudod bedugni a csajnak.
2013. jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!