Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Az ánuszomnál van egy dudor....

Az ánuszomnál van egy dudor. Mitől lehet ez? Forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
A végbélnyílásomnál kitapintottam egy puha dudort.Ha megtapogatom egyáltalán nem fáj ,de néha szinte teljesen véletlenszerűen szúr egy kicsit. 14/F

2014. aug. 14. 00:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy aranyered van. A székleteddel minden rendben mostanában?
2014. aug. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen.Teljesen rendben van.Véres se volt
2014. aug. 14. 00:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül szerintem aranyér, de a biztonság kedvéért beszélj a szüleiddel és ha szükséges forduljatok orvoshoz!
2014. aug. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lekvarcica ***** válasza:

Nekem is tökugyanez volt, felesleges orvoshoz menni. Ha nem okoz panaszokat akkor nincs mitől félni. Az orvos sem csinálna semmit, maximum krémet javasol. (...én aztán oda nem állnék a gyógyszertárba aranyér krémet venni)

Kb 10 éve megvan már nekem az a kis dudor és nagyobb sem lett és nem is fáj...

2014. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szamo77db ***** válasza:
Székelés után, a papírral való tisztálkodást követően langyos, szappanos vízzel meg kell mosni a végbelet és környékét, utána gondosan szárazra törölni, majd valamilyen bőrápoló kenőccsel bekenni. Lehet egyszerű babakrém is. Ha nem javul, akkor venni kéne valamilyen aranyér ellenes kúpot és kenőcsöt és ezeket használni tisztálkodás után. Azt hiszem, a kúpból elég, ha egyet felteszel este, mielőtt lefeküdnél. És ne szégyelld magad a patikában, sajnos az aranyér népbetegség!
2014. aug. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt, voltam orvosnál javasolta a reparon kenőcsöt, azt már próbáltam nem használt, így írt egy másik krémet!
2014. aug. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem is ott van és egyáltalán nem fáj csak attól tartok ha majd beindul a nemiéletem a partnerem észreveszi és az elég kellemetlen lenne:S szerintem én is kipróbálom a kenőcsöt
2014. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is ez van lassan egy hónapja Anyukám szerint is aranyér, én neogranormonnal kenem reggel és este, akkor kicsit visszahúzódik. Menjek orvoshoz? 15/L
2014. szept. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!