Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » El kellene mennem orvoshoz?

El kellene mennem orvoshoz?

Figyelt kérdés

Hímnemű vagyok, mint ahogy az a kérdés kategóriájából kiderül, a végbélnyílásomon felfedeztem egy érzékeny 'dudort'. Semmi elszíneződés.

Anális örömszerzés elég rendesen megvan (passzív meleg), de hipochonder vagyok, így kezdek igencsak parázni. :D



2014. júl. 30. 02:06
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Lehet akár egyszerű aranyér is, de a biztonság kedvéért megmutathatod egy orvosnak!
2014. júl. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megy is a felpontozás hozzászólásom után, ámbár kétlem. Mármint az aranyeret. Mert a többi tünet nincs meg. És elég fiatalka is vagyok, ami meg még ellene szól, hogy egész életemben (homofóbok nagy örömére :D) maga voltam a megtestesült egészség... Egy-két évente ha megfázom, semmi krónikus cucc nincs, a járványokat is megúszom a hülye védőoltások nélkül. Jó, egyszer a gyomrom meghibbant és kellett vért venni, de kiderült, hogy végül is a stressz okozza, mert iszonyúan szerettem az akkori ofőmet :D

(Ez amúgy 3. osztályban volt. Nem biztos... 3-4. osztályban :D)

Tehát egészség, vidámság :D

Tudom, ellentmond azzal, hogy hipochonder vagyok, de tisztában vagyok vele, hogy az agyam "akarja" az agyamat becsapni :)

Meg azt is, hogy előző kérdéseimben depresszióról írtam... :D

De az elmúlt :D

2014. júl. 30. 02:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is aranyér lehet. Annak pont semmi köze nincs ahhoz, hogy mennyire vagy egészséges egyébként :), és nem is kell, hogy súlyos tünetekkel járjon az elején.
2014. júl. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tuti aranyér,sokaknak van,ha előjön és néha vastagabb székleted lenne akkor a wc papíron láthatsz pár kis vércseppet,nem kell megijjedni reparon kenőcsőt lehet rá használni.
2014. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Aranyér egész kis gyerekeknek is lehet,akik szorulásosak,van hogy nincs is semmi oka.Nekem is van aranyerem,de több tünete sem érint,csak néha vérzik nekem ha több napja nem tudtam nagy dolgot elvégezni és egyszerre sokat termelek,de sosem csíp,szúr vagy fáj,mint sokaknak.
2014. júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!