Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Baj az, ha 14 évesen görbe és...

Baj az, ha 14 évesen görbe és visszeres a péniszem?

Figyelt kérdés

A görbeség talán attól van, hogy mikor masztizok, mindig eldöntöm kicsit, mert úgy kényelmesebb, és előbb-utóbb sajnos, talán megtartja azt a pózt.

Visszerek azok pedig nagyon kicsik.

Két hete voltam műttetni (fitymafék átvágás), és urológusnál, tehát gondolom, ha nagyon nagy baj lenne akkor szólt volna a doki...

Viszont, azt ne mondjátok, hogy orvoshoz menjek, mert valószínűleg csak jövő nyáron fogok tudni.

A görbeségről tudok képet küldeni, ha valaki igényli..


2014. aug. 13. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy visszeres? Visszér általában a heréknél szokott kialakulni. Nem arra gondolsz, hogy eres a péniszed?

Merre görbül és milyen mértékű a görbületed?

A legtöbb srác pénisze nem teljesen egyenes. Baj csak akkor van, ha a görbület olyan mértékű, hogy a szexuális életben akadályoz. Ekkor meg lehet műttetni.

2014. aug. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Balra görbül, mértékét nem tudom, mert nem nagyon láttam még görbe péniszt...


Nagyon vékony, lila erek, úgy tudom az visszér (is) lehet.

2014. aug. 13. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Azok nem viszerek ,hanem a vénák .
2014. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézd küldesz képet? De szerintem nem görbe annyira :)
2014. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

képet ne rakj fel mert azt bárki megnézheti és ami egyszer felkerül az internetre az ott is marad.


Mindenkinek egy kicsit görbe a pénisze és magunkét görbébbnek is látjuk mint másokét.Ha gond lenne a visszérrel akkor az orvos mondta volna.


Az orvos tett olyan kijelentést hogy visszeres a péniszed?



Ha nem akkor az nem visszér hanem ahogy férfiasodunk akkor van akiknek eresebb lesz a péniszük és főleg ha a pénisz éppen feláll,izgalmi állapotban van akkor kiduzzadnak az erek rajta.


És valóban van visszér,de azt sem kell minden esetben műteni.

2014. aug. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kicsi lila,ere mindenkinek van,csak valakinek jobban látszik,ha visszeres lett volna akkor megmondta volna.


Szerintem semmi baj nincs,amiket itt leírtál.

2014. aug. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha küldesz képet lehet tudok segíteni nekem is ez volt fel éve és megmütöték
2014. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!