Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 16 éves fu vagyok és körbe a...

Jocijoci0 kérdése:

16 éves fu vagyok és körbe a nemiszervem mert elég sokszor elégitem ki magam ez bajt jelenthet hogy görbe szex téren?

Figyelt kérdés
már 12 éves korom ota elégitem ki mgam ugymond és körbe a nemiszervem és attol félek hogy ez bajt jelenthet a szexben... hogy ez baj?? vagy genetikailag körbe?? vagy senkinek sem egyenes?? vagy gondot fog jelenti ?? mit tegyek ellene?? :(

2014. aug. 11. 08:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Van akinek ilyen van akinek olyan, nem fog gondot jelenteni.
2014. aug. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmit sem kell tenned,igazából sokat nem is tehetsz. Szexnél meg nem szempont ez .
2014. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

jaa hogy görbe! Én azt értettem hogy körbe van valami körülötte. okés :D

De amúgy mennyire görbe, merrefelé hajlik? Szerintem amúgy nem gázos, és nem hiszem hoyg gondot jelentene.

2014. aug. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szamo77db ***** válasza:
Senkinek sem olyan egyenes, mint egy vonalzó. Ne idegeskedj ezen, mert azzal végképp nem használsz magadnak semmit. Ha gondolod, mutasd meg orvosnak.
2014. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4 es,ha jól tudom irásodból ,hogy urológia területén dolgoztál.Akkor biztos azt is milyen kockázatos egyenessé operálni egy görbültet.Olvasataim szerint ezért,csak a kórosan görbülteket műtik.Felesleges neki orvosnak megmutatni,csak azért,hogy azt mondja neki ,amit itt olvasott .Egyébként jók a válaszaid,ahogy a helyezésed is a toplistán .
2014. aug. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A péniszgörbületet csak akkor szokták kezelni, ha olyan mértékű, hogy a szexuális életben akadályoz (megnehezíti a pénisz hüvelybe való bevezetését).

Nem a maszturbációtól lesz görbe, annak ehhez semmi köze! Vannak született görbületek (amikor mindig is görbe volt) és szerzett görbületek is (amik később alakulnak ki pl. kisebb sérülések miatt).

Csak te látod, hogy nálad milyen mértékű a görbület! Ha szükségét érzed, nyugodtan megmutathatod egy urológusnak!

2014. aug. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Hú, basszus, de jó neked. Az enyém nem ér körbe!
2014. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szamo77db ***** válasza:
#5 Idegszakrendelésen dolgoztam, urológián betegként fordultam meg, vesekővel. Én sem tanácsolom a kérdezőnek, hogy feltétlenül műttesse meg magát. De érzem, mennyire szorong, talán jót tenne neki, ha orvos látná és megnyugtatná! De még ha az orvos műtétet javasol, akkor sem köteles a kérdező ezt megcsináltatni! Mindenkinek joga van elutasítani az orvos által javasolt kezelést, egyetlen esetet kivéve: ha életmentő beavatkozásról van szó! De itt ilyesmiről szó sincs!
2014. aug. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
gratulalok hogy mar 12 evesen elkezdted -.- hogy lehetsz ilyen.............
2014. aug. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nincs gond a görbe pénisszel, javúlt a helyzet? :)
2021. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!