Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok és amikor a...

14 éves vagyok és amikor a farkam áll olyan 7 cm kb. és már mindenkinek 14-15 cm nekem meg csak 7 nekem is felnőtt koromban nagyob lesz?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 15:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

milyen magas vagy?Mert akik a te korodba elég alacsonya azoknak gyakran kisebb is a péniszük és sokszor későnérőek is,amúgy meg igen sokan hazudoznak is a te korodban a méretükről,mert sokaknak sokall kisebb van,nem kell mident elhinni.


Gondolj bele a férfiak átlag mérete 12-16 cm,és még csak 14 éves vagy.


Fizikálisan más méretet várunk egy 173 és egy alíg 156 cm magas 14 évestől is,hiszen az utóbbi aki ilyen alacsony ott az is előfordulhat hogy még fanszőre sincs.

2014. aug. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%

Milyen magas vagy?

Mikor kezdtél el szőrősődni?

Van előváladék vagy spermád már?


Egy átlag magas 14 éves 164-173 cm között és egy átlagos fejlettségű kamasznak 12-13 éves korában már van fanszőre,14 évesen már hónajszőre és spermája is.


Na most vannak igen későnérők is akiknél ezek a változások csak 15-16 éves korban kezdődnek el.

2014. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem annyi évesen 8,5 cm volt, most 24 éves vagyok és 14,5 cm, szóval nőni fog még bőven.
2014. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!