Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom hátrahúzni rendesen...

Nem tudom hátrahúzni rendesen a fitymámat. Lankadtan hátra tudom húzni, majdhogynem fájdalom mentesen, de mereven nem igazán. Nem tudom mit kezdhetnék vele? Orvoshoz menni félek egy kicsit. Nem szeretném ha körülmetélne.20 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2014. aug. 6. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Orvoshoz menni sosem kívánságműsor. Ha szükség van a beavatkozásra akkor meg kell csinálni. És minél előbb túl vagy rajt annál jobb.
2014. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Ez egyátalán nem akkora szűkület hogy tkm legyen .Az ilyenre már nagyon jó műtéti megoldások vannak . Arról nem is beszélve,nagy fiú vagy már,szülői beavatkozás nélkül megbeszélheted a dokival . Kis sikositó használatával meg lehet hogy könnyedén megy is .
2014. aug. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Milyen megoldások? A szülők pedig nem gátolnak. Nem vagyok nagyon gátlásos.
2014. aug. 6. 13:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Plasztikák (Z plasztika pl), részleges metélés, bemetszés, nyújtás.

Nézz utána a neten, nem csak amputálással lehet megoldani már ilyen bajokat, hála istennek.

2014. aug. 8. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

NÉzd urologushoz menj el egyedül,nem kell beutaló hozzá,csak a helyi kórházba megnézed mikor rednelnek és elmész rá.Néha érdemes több orvost is felkeresni,nem kell feltétlenül metélni ha ezt javasolná a doki mond meg hogy ezt el szeretnéd kerülni.Van z plasztika,fityma plasztika,bemetszés ekkor nem metélnek körül,hanem egy kisebb vágással a pénisz alján majd lazítanak a fitymán.A vizsgálat ingyenes.


Otthoni fityma tágítás enyhe esetben segíthet:Meleg vízben a fitymád hátrahúzkdod akkor is ha már merev a péniszed,de óvatosnak kell lenni,és idővel mindig hátrébb tudod húzni és már nem fáj,vagy feszül.Van akiknek segít,de minden nap kell csinálni.


és attól hogy megvizsgál az orvos még nem fog körül metélni,sőt ha meg is állapodsz vele egy műtétben a műtétből is vissza lehet lépni és nem azonnal ad időpontot hogy másnap menni is kell.


menj el dokihoz jó?

2014. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha lankadtan megy akkor nagy gebasz nincs...

Nekem 18 évesen csináltak egy kis igazítást a szerszámon, mert hasonló problémám volt mint neked. A dokesz elmondta mi lesz(nekem egy kis metszést ejtettek függőlegesen amit összevartak vizszintesen így tágabb lett a sapka) és meg volt a műtét. Az orvos azt mondta hogy olyan kisműtétek ezek hogy általában a portás csinálja. Ha szerencséd van szép nővérkék fogják kenegetni a sebed, de nekem is csak egyszer mutatták meg sajnos:)Tapasztalatból mondom hogy okod félni nincs, irány az urologus! Majd írd le mi volt!

2014. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!