Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nem tudom előrehúzni a fitymát...

Nem tudom előrehúzni a fitymát. Hogy rejtsem alá újból a makkot?

Figyelt kérdés
Van egy elég jó kis fitymaszűkületem, de ma délután úgydöntöttem felrántom magamnak végre. Lankadtan a makk pereméig majdnem, állva pedig a makk húgycső felé eső felének a harmadáig jött a fityma. Felrántottam és végre (küszködve) kitakarítottam a begyűlt szmegmát és kicsit ismerkedtem a makkommal, ugyanis most látom először teljes valójában. Csak az a baj, hogy hiperérzékeny és nagyon szenvedek vele ha bármihez hozzáér.Visszahúzni sajnos nem sikerül és a makkom elég duzzadt, mint erekciókor, csak most a hímtag többi része lankadt, csak a makkom erektált. Ti hogy húzzátok vissza a makkot a fityma alá ha már nem használjátok? Vagy nektek nem érzékeny már ennyire? Még jó hogy itthon vagyok és lehet fedetlenül, de például egy alsónadrágot már nem bírok így felvenni, mert 4 lépés után összeesek a fájdalomtól.

#érzékenység #fityma #makk #felrántottam #csuszatolja nyiszatolja dörzsöli a nadrág #sikamika #vissza akarom húzni #a szmegmát is alig bírtam levakarni
2014. júl. 31. 21:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%
Rémes, hogy így bánnak az emberrel, de örülök, hogy a probléma megoldódott.
2014. aug. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

:)

Minden jó, ha a vége jó. :)

De még egyszer ilyen felelőtlenséget ne csinálj! Ha nem tudsz valamit, ne vágj bele tudatlanul, hanem kérj előtte segítséget, olyas valakitől akin látod, érzed, hogy tudja vagy tudhatja a megoldást! Segítséget sohasem szégyen kérni, csak ezt te is akkor tudtad meg, amikor már nagy baj volt. Ha megvárod, míg baj lesz, vagy megcsinálod magadnak a bajt, akkor sem az a szégyen, hogy segítséget kérsz, ezt sose feledd, Kérdező!

2014. aug. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
42%

Köszönöm, hogy megírtad a végét is.

Ha gondolod, azért a privátra válaszolhatsz.

2014. aug. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ebbe az egészben amit leírtál semmi de semmi megalázó sem volt. Tanuld meg hogy van farkad, és semmiképpen nem szabad szégyellni. Ha valami hasonló dolog történt volna a kezeddel a lábaddal, akkor bezzeg nem szégyenkeznél. A farkaddal miért? Mellesleg nagyon helyesen jártál el. Akkor is amikor kísérleteztél vele, és akkor is, amikor orvoshoz fordultál.
2014. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Azok a felrántások brutálisak lehettek!


Ismeretségi körben van olyan akinek szakítottak már hátra szűkületet de abból egy életben egy is sok.

2021. szept. 18. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ez eszméletlen durva!


Azóta mi a helyzet? Hogy vagy?

2021. szept. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!