Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 13 éves fiú vagyok, az osztály...

13 éves fiú vagyok, az osztályba a legfiatalabb.172. cm magas vagyok, de még hónaljszőrzetem nincs. Mit tehetek, hogy hamarabb legyen? :O

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 15:47
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Akkor nem aggódok :D :D De már volt borotválva :33
2014. júl. 17. 18:40
 12/16 anonim ***** válasza:

Ne borotváld,megvághatod magad,a szőrtüszök is begyulladhatnak,a kisfiúk csupaszok,a nagyfiúk és férfiak már nem:-)


Ha sok a szőr és zavarna akkor csak vágd rövidre ollóval,valami fazonra.

Külföldön meg még (anglia,amerika,más európai ország)meg még a hónajszőrük sem szedik le.

2014. júl. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Nekem most kezdett el nőni az elmúlt 1 hónapban, pedig 15 éves múltam már. Szerintem sem kell aggódnod, eljön majd ennek is az ideje. Ha érdekel 175cm vagyok, de ennek mint mások is mondták, nincs köze hozzá.
2014. júl. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok és nekem sincs, úgyhogy neked nincs miért aggódnod. Ez nem azt jelenti hogy le vagy maradva, mert nekem is van már mindenhol ahol kell, csak a hónaljamon nem. A farkam is már 3 éve szőrös, a hasam is elkezdett már szőrösödni, a lábamon már nagyon dús a szőr, ott hátul is, meg az arcomat is borotválnom kell már. Csak a hónaljamon nincs szőr.
2014. aug. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A magasságnak csak azért van némi köze a szőrösséghez mert néha 11-16 évesek között is vannak igen alacsony termetűek és igen kis fiúsak is,tehát van olyan 14-16 éves aki alíg 155-160 cm és bizony ott elég gyakori hogy sehol sincs még szőrzete.


Akik igen alacsony magasságot írtak eddig akár 14-16 évesen azoknál elég gyakran kiderült hogy vagy még egyáltalán nem szőrősek ,vagy alíg néhány pihéjük van csak és bizony elég kis fiúsak alul is.Ezért fontos hogy milyen magas is egy kis kamasz.


Azért fejlettségben egy 150 és egy 170 cm magas 13-14 évestől is mást várunk,az igen alacsony termetűnél sokszor előfordul hogy még el sem kezdett kamaszodni.

2014. aug. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
En mar biztos elkezdtem xd hiaba nyomkodom es hiaba kenegetem a pattanasokat tisztara az az arcom :((
2014. szept. 9. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!