Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Gond, ha így jön a vizelet?

Gond, ha így jön a vizelet?

Figyelt kérdés
Másnak is úgy jön vizeléskor, hogy a legvége szaggatottan jön vagy "spriccelnie" kell egyet-kettőt? Ráadásul a legvége már csak úgy csöpög lefele, de addig teljesen jól jön. Ez normális vagy esetleg valami probléma lehet, ha a végén elakad, de mindig csak a vége.
2010. jan. 8. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem probléma, nekem is így jön, de ha nagyon kell már akkor néha kijön egyben az egész.
2010. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem meg van ojan hogy már vége vissza a hejére és mégis meggondolja magát, és megin elökel venni de ez csak 39 évem zöl van igy szerintem a sok vizelet viszatartás jelentös szerepet játszik ezekel a panaszokal kapcsolatba,
2010. jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha magad is észlelted a különbséget, akkor vedd a fáradtságot, és menj el egy urológus szakrendelésre. Beutaló nem kell. Elmész az sztk-ba, és ennyi. Időpontkérés sincs. Elmondod a panaszodat, és max javasolnak valamilyen természetes gyógybövénykivonatot. De kezdetnek ezt magad is kipróbálhatod. Hirdetnek a TV-ben is ilyen szert.
2010. jan. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!