Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha elvágják a féket, akkor...

Ha elvágják a féket, akkor nem lesz élvezetes a szex?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tapasztalt férfiak véleményét várom. Jövőhéten megyek urológushoz, mert nagyon valószínű, hogy rövid fékem van, mert amikor hátra szeretném húzni a fitymámat, akkor a makk alján levő kis valami lefelé húzza az egész makkomat, ráadásul így a fitymámat sem tudom teljesen hátrahúzni, mert akadályozza benne, ha pedig erőltetem, akkor eléggé fájdalmas, bevörösödik. Azt olvastam, hogyha elvágják a féket, akkor szex közben nem fogsz semmit érezni, mert az az egyik olyan rész, ami elég érzékeny, ha izgatják. Az a baj, hogy vannak olyanok is, akik rácáfolnak erre, aztán írnak még olyanokat is, hogy bele lehet halni, meg hogy létfontosságú a fék, meg ilyen hülyeségek, az ember meg azt se tudja kinek higgyen már ilyen netes szarságok, vélemények után. Akkor most mi az igazság tulajdonképpen, értelmes, tapsztalt válaszokat várnék lehetőleg.
2014. júl. 3. 16:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, 25 éves vagyok az elfelejtettem írni.
2014. júl. 3. 16:40
 2/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség.
2014. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A sex nem lesz rosszabb,csak annyi változás lesz,hogy könnyen tudod majd hátrahúzni a fitymád,nem lesz ami akadályozná.
2014. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az érzelmekhez semmi köze .
2014. júl. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!