Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Körülmetélés után 3 évvel...

Körülmetélés után 3 évvel repedezik a bőr a hegeknél és húzó feszülő fájdalmat érzek megoldás?

Figyelt kérdés

3 éve műtötte. Most nem rég volt egy gombás fertőzésem. abból kigyúgyultam, de azóta a műtéti hegnél berepedezik a bőrőm és enyhén húzó, feszülő fájdalmat is érzek.


1. Lehetséges ezt műtéttel korrigálni? Ha igen, akkor azt tb-n belül csinálják?

2. Lehetséges, kenőcsökkel, krémekkel tágítani a bőrt? (pl. Boraxal.)


2010. jan. 3. 19:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%

Ha a butaság fájna, akkor Ti üvöltenétek!!

A kérdezőt körülmetélték, mert valószínűleg fitymaszűkülete volt és képtelen a szexuális életre.

És valóban több millió férfi él vallási okokból körülmetélve. És én sem hinném, hogy bajuk lenne, mert akkor már kihaltak volna.Tehát valószínűleg valami fertőzést kaphatott,amit orvosolni kell ,és a Ti kedvetekért nem levágni az egész farkát. Nagyon viccesek vagytok,de csak azért,mert nem a tiétekről van szó.

2010. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igen én is hallottam olyan körülmetéltekről, akik próul jártak. Én nekem csak rövid fékem volt, de úgy voltam vele, hogyha már vágják, akkor az egészet.


Voltam dokinál aki rendbe találta a dolgot. mostanra már elmúlt a repedezés és a feszülést se érzem annyira. Feltételezem csak ki volt száradva a bőröm és nem tudott nyúlni rendesen.

2010. jan. 11. 00:32
 13/15 anonim ***** válasza:
32%

Te kis senki, en egy olyan vagyok, aki szarul jart a NAGY VAGASSAL es azert vagyok itt, hogy elmondjam masoknak, hogy ezzel segitsek.

Te meg egy nagy idiota vagy, hogy erzo idegekkel teli, egeszseges borszoveteket vagattal le magadbol.

Ezt persze lehet csinalni, a karodat is levagathatod, csak nem kell ugy reklamozni, mintha az jo lenne, foleg nem mindenkinek.

Te, nagy vagos, idiota, segg.... eloben is ilyen bator lennel, kiskocsog?

2010. jan. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Már ne haragudj, de ha valaki azt mondja rám, hogy idióta, akkor jó hogy vissza szólok neki. Én nem jártam pórul a fityma műtétemmel.

Kezemet levágni, meg a fitymámat, azért nem ugyan az a dolog.


Ez nem a fityma vs. no fityma harca volt. úgyhogy nyugi.


De kíméljetek meg a "fitymalevágása rossz" kommentekkel. Tudom, hogy van ilyen és van kockázata a dolognak. kb 10 emberből 3 vissza csinálná. 2 mert valamit nagyon elbasznak neki vagy hátránya származik belőle. 1 azért mert rondának érzi utána a péniszét.

2010. febr. 10. 18:49
 15/15 anonim ***** válasza:

"kb 10 emberből 3 vissza csinálná. 2 mert valamit nagyon elbasznak neki vagy hátránya származik belőle. 1 azért mert rondának érzi utána a péniszét."


Errol van szo.

2010. febr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!