Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Óvodában és általános iskolába...

Óvodában és általános iskolában hogy zajlanak fiúknál a nemi szerv vizsgálatok?

Figyelt kérdés
Egyesével kell bemenni vagy többen mennyire kell levetkőzni hogy zajlott a vizsgálat? csak az írjon akinek volt már ilyen vizsgálata.
2014. jún. 16. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem tudok róla, hogy van ilyen vizsgálat az óvodákban, iskolákban
2014. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

oviban 3-ával kellet midenki utálta nagyon nagyon, még be is csaptak ha ide állsz neked nem nezik meg ngy kamu volt.

suliba boxerig gatyaid egymás előtt fülkében meg egyedül

de most én letoltam volna elötük is volt osztálytársam aki elővtte nem szégyen

2014. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk általánosban 5-ösével hívtak minket be, és voltak látás-hallás vizsgálatok, a nemi vizsgálatnál a többiek elfordultak, aki éppen soron volt az pedig egy ágyra feküdt fel boxerbe és a orvosnő lehúzta és benyúlt a boxerbe.

Középiskolában egyesével hívnak be és csak rákérdeznek, hogy a herékkel van e valami gond.

2014. jún. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Nálunk óvodában is volt fütyivizsgálat, mindenkit lefektettek a kiságyára alsóban a doki pedig mindenkihez odament és benyúlt az fecske alá ( szerintem a heréket és a fityeszt nézte de sosem láttuk mit csinál)

Az általánosban is volt sajnos :(

Itt elsőkörben megvolt a rutin vizsgálat majd egyesével kellett bemenni a szobába ( de az ajtó nyitva maradt ) odaállni a doktornő elé letolni a boxert majd mondta, hogy huzzam hátra a fitymát ( aztán mégjobbban, még jobban) de hála istennek nem volt szükületem :)

utánna pedig a heréket kellett megtapintanom és megkérdezte érzek-e csomót vagy valami furit ( tehát ő nem nyúlt hozzánk ) aztán pedig fel kellett feküdni az asztalra ott menyomkodta a hasunkat és a farkunk feletti részt. ( az ajtó meg nyitva volt úgyhogy pont beláttak a többiek) etz egészen addig nem volt baj míg nem kezdtem serdülni na akkor elég ciki volt ( bár most már tudom, hogy természetes de akkor is ) hogy szőrős a farkam

A vizsgálatok általánosban 2 évente voltak ( mármint a nemiszerv ) és pont úgy jött ki, hogy 7. be volt gondoltuk 8. ba nem lesz hát volt:( én pedig akkor póbáltam ki elősször a borotválást ( azóta nem borotválom csak kipróbáltam ), hát az még cikibb helyzet volt számomra.

Középsuliban nem volt vizsgálat szerencsére

Viszont volt még egy nagyon durva helyzet számomra a házidokinál.

kb 17 éves lehettem amikor elmentem apukámmal a gyerkorvoshoz, hogy át íratkozzak felnőttdokihoz, a gyerekorvos pedig kitöltötte a papírokat és megvizsgált, boxerben lekellet feküdnöm az asztalra de akkor nagyon nagyon meglepődtem amikor letolta rólam a boxert és elkezdte a farkam vizsgálni ( legszívesebben elsüllyedtem volna ott ) apám is bent volt ő kb 10 évesen látott utoljára meztelenül, hát ez számomra annyira megalázó volt .... ráadásul az orvos egy férfi volt

2014. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ilyen vizsgálat.
2014. jún. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

milyen bun kó volt a doki,mint az iskolaorvos,mind a házi orvos,az iskola orvost is megvizsgáltatnám nyitott ajtónál.



De nem kötelező a vizsgálatot elvégeztetni,tehát ha azt mondod nem járulsz hozzá,akkor aláíratnak egy papírt és kész.Csak ezt nem mondja el senki.


Iskola függő hogyan végzik,egyesével,vagy több diák előtt,meg nem is minden iskolába végeznek vizsgálatot.,de eleve lehet szólni,meg kell is hogy egyenkénti vizsgálatot szeretnétek.

Mi középsuliba szóltunk mindnen vizsgálatot elvégezhetnek de ehhez ezt nem végeztetjük el és ennyi volt.

De úgy van hogy boxerba kell bemenni,elvégzi az alapvizsgálatokat és utána kerül erre sor,már ahol van vizsgálat.


Mért édekel,lesz ilyen mostanába?

2014. jún. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
persze szolni kell csak tudod aki nem olvasa ezt az oldalt annak fogalmi nincs rola meg 10 év allati srác nem fog szembe szálni dokival esetleg tanárokkal... sajna
2014. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ja,de ez a szülő hibája is,meg a tanároké,orvosoké,ápoloké is,hiszen a szülő megtudta hogy a gyereknek milyen kínos volt a vizsgált,hogyan ment és semmit nem tesz,csak hagyja,ha több szülő összeállna és felhoznák témaként hogy normálisan bánjanak a gyerekekkel akkor lenne eredmény,de amíg mindenki csak hallgat addig nem lesz változás sem.


Amúgy meg sokall jobb lenne ha bizonyos vizsgálatokat akár a saját orvos végezné,oda legalább egy ember megy be vizsgálatra.


Mi már szóltunk vizsgálat miatt.

2014. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nálunk másodikban volt ilyen vizsgálat, miután megvoltak az alapvizsgálatok egyesével hívtak be minket és zárt ajtónál kellett csak letolni a boxert és csak a bőrt kellett felhúzni, hogy lássák van-e fitymaszűkületed.
2015. dec. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minden 2. évben van...alapok után boxer letol (ötöd magaddal vagy bent) és külön külön doki elott bőr hátrahúz
2016. aug. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!