Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Másnak is van ilyen problémája?

Másnak is van ilyen problémája?

Figyelt kérdés
A makkom peremén sok fehér hólyag van, igazából tudom hogy mik ezek. (PPP) Az lenne a kérdésem hogy az én korcsoportomban másnak is van hasonló problémája? Attól félek hogy ez később zavaró lesz ha értitek mire célzok. 14/F

2014. jún. 8. 12:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
A legtutibb praktika igénytelen barátom: rendszeres tisztálkodás.
2014. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A PPP-nek semmi köze az "igénytelenséghez"!
2014. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem szmegma hanem PPP! Képzeld rendszeresen tisztálkodok....
2014. jún. 10. 06:33
 14/18 anonim ***** válasza:

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.

Amikor a hülye okoskodik...


Otthoni kezelés nem fog sajnos végleges megoldást eredményezni nagyon sok módszert lehet találni az interneten, de egyikkel sem igazán lehet hosszú távú változást elérni.

Az egyetlen megoldás amit az urológusod is valószínűleg említene neked az a "lézeres eltávolítás" ami elég drága, (sztk-ban nem is végzik tudtommal), viszont ez az eddigi tapasztalatok szerint végleges eredményt ad.

Ha téged zavar esztétikailag, mindenféleképpen érdemes megnézetni szakemberrel és az ő tanácsa alapján dönteni, mivel még fiatal vagy és a későbbiekben sajnos a személyiségedre is kihathat, gátlásossá tehet a csajok terén mindenképpen...

Én egy szakembert tudok ajánlani neked aki az országban azon kevés dokik közé tartozik akik foglalkoznak ezen elváltozások "lézeres eltávolításával". Dr. Fekete Ferenc van saját weboldala is, itt ír bővebben: [link] ; illetve itt egy másik(ez ő) [link]

2014. jún. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A fordyce foltokat bizony csak orvos tudja eltávolítani,semmi más.Lézeres kezelés a tuti és bizony nem olcsó mulatság.


De én is utálom hogy egyből mindenki azt mondja tisztálkodj rendesen,ennek ahhoz semmi köze.

2014. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
De én nem foltokról beszéltem hanem kinövésekről! Ezeknek a neve mellesleg Pearly Penile Papules!
2014. jún. 15. 12:49
 17/18 anonim ***** válasza:
A fordyce foltok,valójában pöttyök,olyan mint valami pattanás szerűség,nézz ennek utána,csak sokan a fordyce pöttyöket,a többség foltnak hívja és ezt csak urologus tudja eltűntetni lézerrel.
2014. jún. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Bár szegény kérdező # 16-os kommentjénél már nem lehet egyértelműbb, de akkor próbáljuk meg még egyszer:


Fordyce pöttyök (vagy foltok): a pénisz bőrén(fitymán és herezacskón) található felszíni faggyúmirigyek.


PPP (Pearly Penile Papules): makk peremén található megnagyobbodott mirigyek.


Tehát a kettő nem ugyanaz!

2014. jún. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!