Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Másnak is van ilyen problémája?

Másnak is van ilyen problémája?

Figyelt kérdés
A makkom peremén sok fehér hólyag van, igazából tudom hogy mik ezek. (PPP) Az lenne a kérdésem hogy az én korcsoportomban másnak is van hasonló problémája? Attól félek hogy ez később zavaró lesz ha értitek mire célzok. 14/F

2014. jún. 8. 12:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Igen, másnál is előfordul ennyi idősen. Ez általában serdülőkorban/fiatal felnőttkorban szokott előjönni.
2014. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Azok pici gombák. Ha nincs otthon Canesten, akkor pici ecettel borogasd.


Szmegmának is hívják amúgy.

2014. jún. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
A PPP az nem szmegma és nem is gomba, hanem egy jóindulatú nem fertőző elváltozás a makk peremén!
2014. jún. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
ez fordyce folt,vagy pötty,ki minek hívja,nem gomba,nem betegség,másoknak is van,ha nagyon zavar el lehet távolítatni.
2014. jún. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem. A makk peremén nem fordyce pöttyök vannak. A PPP és a fordyce pöttyök két különböző elváltozás.
2014. jún. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Első! El fognak múlni vagy ez örökre kísérteni fog? :S
2014. jún. 9. 09:09
 7/18 anonim ***** válasza:

#6

Sajnos vagy nem sajnos, de nem múlik el.

Én már 27 éves vagyok és még mindig megvannak.

Az a helyzet, hogy ez nem fertőző így nincs mitől stresszelni.

Meg kell tanulnod elfogadni, hogy ott vannak.

Egyébként, hogy megnyugtassalak sokaknak van ilyenje és nem hiszem, hogy ha eljut valaki egy nővel odáig, hogy lefeküdjenek akkor merem mondani, hogy tízből tíz nem is foglalkozna vele.

2014. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Eslő vagyok. Így igaz, maguktól nem múlnak el! Amúgy írtam Neked üzenetet! :)
2014. jún. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Találtam egy házi megoldást de még ugye nem tudom megvenni hozzá az "alapanyagokat"...


Nem fogok beletörődni, mert nagyon zavarnak. Tehetetlenségemben többször el is vakartam őket... De egyre több lesz! Elrontják az önbizalmamat és esztétikailag is iszonyatosan csúnyák. Gusztustalanok. Normálisan kinéző szerszámot akarok..

2014. jún. 9. 15:09
 10/18 anonim ***** válasza:
Az ilyen házi módszerekkel vigyázni kell! Sajnos semmi sem bizonyítja, hogy valóban végleges megoldást nyújtanának és árthatsz is a bőrödnek velük! Semmiképpen ne vakard vagy piszkáld őket, mert csak felsérted a bőrödet!
2014. jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!