Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Szerintetek Miért Van az hogy...

Szerintetek Miért Van az hogy a péniszemről huzom [Hátra-Előre] Bőrt És Nem megy hátra? Fáj amikor hátra huzom Pls irjatok Commentet

Figyelt kérdés
2014. máj. 23. 22:02
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
mert szűk, meg kell nyújtanod(neten vannak gyakorlatok), de ha nem hiszel benne, hogy sikerülhet akkor menj el dokihoz, tud ő is segíteni, am rossz témakör!!
2014. máj. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%
Fitymaszűkületed van! Ha fájdalmat okoz, ne erőltesd a hátrahúzást, mert a fitymád bőre berepedezhet és még jobban összeszűkülhet! Fordulj orvoshoz!
2014. máj. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és házilag Mit Javasoltok?
2014. máj. 24. 11:38
 4/10 anonim ***** válasza:

Eroltetes nelkuli gyakorlast javasolnek, furdes utan, amikor puha a bor es esetleg kremmel segiteni. Ha fiatal vagy, ha a fityma belso, erzekeny resze nincs berepedezve, meg nem ment tonkre, akkor sikerulhet. Ha enyhe a szukulet.

Ha nem, akkor kellhet beavatkozas valoban. Mereven is gond nelkul kell tudni hatra es elore huzni a bort.

2014. máj. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem igenis fiatal vagy. Itt van a konkrét példa arra, hogy anyukád, amikor még megtehette volna, rendesen lehúzogatja baba és kisgyermek korodban a bőrt róla.

Nem baromkodok.

Nekem is kisfiam van. Soha nem erőltettem, addig húztam, ameddig szükségszerű volt és fájdalommentes neki, de másfél éves és nagyon szépen lejön a bőr teljesen. Erre nagyon kell figyelni.Viszont van egy másik anyuka ismerősöm és neki nem mutatták meg rendesen hogyan kell ezt csinálni. Ott valószínűleg beavatkozásra lesz szükség a közeljövőben, 4 éves gyereknél.

Ha az előttem szólók bármely tippje nem jön be, érdemes lenne megnézetni, hogy későbbiekben ne legyen baj, bármennyire is ciki.

2014. máj. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De Ha Mereven vagy nem mereven huzom akor sem jön le csak negyedig fájdalmasan és amikor le huztam negyedig rá van tapadva a bőr ez mi? 12 éves vagyok!
2014. máj. 24. 18:30
 7/10 szamo77db ***** válasza:
El kéne menned orvoshoz. Nincs értelme találgatni.
2014. máj. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sikerült Csak amikor le huzom egy kis bör rá van tapadva a makkra Az mi?
2014. máj. 24. 20:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Azt fitymaletapadasnak hivjuk. Probald mindig egy kicsit lejjebb eroltetni, de csak finoman, ne szakadjon fel es ne repedezzen be a fityma belso erzekeny oldala.
2014. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fitymaszükületed vagy fityma letapadásod lehet.otthoni módszer hogy meleg vízben minden nap óvatosan tornáztatod a fitymád,húzkodod előre-hátra,ameddig tudod,de nem durván vagy erőltetve és mindig kicsit hátrább tudod majd húzni.De nagyon óvatosnak kell lenni,csak annyira szabad hátrahúzni amennyire tudod,ha nagyon fájnak,vagy sebesedni,repedezni akarna a makkod akkor nem szabad csinálni.



Ha nem válik be és semmi javulást nem látnál,éreznél(tehát hogy könnyebben tudod hátra ((a makk mögé kellene tudni az egészséges nemiszerv esetén normál esetben a fitymát húzni,mereven és lanakdtan is))húzni és kevésbbé fáj és feszül a fityma húzogatásnál.


Tehát ha ez nem válik be akkor egyedül is elmehetsz urologushoz oda nem kell beutaló,csak elmész a helyi kórházba urológia rendelésre és megnézeted.

2014. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!