Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mit csinálnátok ha tudnátok...

Ti mit csinálnátok ha tudnátok h még csak 1 évetek van hátra?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap végignéztem a Dr. House utolsó évadát és elgondolkodtatott a legvége.Ha láttátok Houset szerintetek ez az egész dolog mennyire értelmes?

Kíváncsi vagyok a véleményetekre ti mit csinálnátok ha már nem lenne sok hátra!


2012. nov. 18. 09:09
 1/6 anonim válasza:
100%

Biztos kihasználnék minden időt arra hogy boldog lehessek,és csak a jó dolgokkal foglalkoznék. Szórakoznék,utazgatnék,családdal lennék sokkal sokkal többet,és persze a barátokkal.

De mondjuk a kérdésedre jó példa a Bakancslista című film is :)

2012. nov. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
87%
Hmm, bankot rabolnék és megcsinálnék mindent a bakancslistámról :D
2012. nov. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztosan kipróbálnám az ejtőernyőzést.
2012. nov. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!a Bakancslista filmet már láttam az is jó példája ennek.

furcsa h az ember mindég az utolsó pillanatban akar mindenen változtatni mindenen...

2012. nov. 18. 17:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagy szeretetben élnék a családommal és próbálnék mindent elkövetni,hogy miután elhunytam minél jobb legyen az életük és tudják,hogy boldogságban megyek majd el.Az utolsó hónapban vagy héten pedig bemennék az iskolába,meg ismerősökhöz,és kiadnám magamból amiket szó szerint gondolok róluk.
2012. nov. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én szerintem megvalósítanám egy álmomat (a sok közül), ami történetesen kimenni a kedvenc országomba és ott élni, amíg le nem telik az 1 év. A többi nem számít. Családtól elbúcsúznék, barátoktól nem, hiszen nem érdeklem őket, én a magam részéről nem is neveznék őket barátnak.

Szóval nekem csak ennyi. Elmegyek, ott élek egy évig nyugodtan, és utána meghalok.

2012. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!