Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Baj ha 15évesen még nincs...

Baj ha 15évesen még nincs hónalj és fanszőrzet?

Figyelt kérdés
éjszakai magömlés sem volt még
2009. dec. 29. 20:01
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
el kell menni orvoshoz?
2009. dec. 29. 20:01
 2/24 anonim ***** válasza:
20%
Igen, ennyi idősen ez nagyon nagy baj. Menj orvoshoz minél hamarabb!
2009. dec. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

A pontos választ nem tudom, hogy baj-e vagy sem.

De annyit tudok mondani, hogy nekem már rég van mindkét helyen szőrzet, és magömlés is volt.


[Van is elég bajom a szőrrel, mert nem szeretem, de ez most mindegy...! ^^]


15/F

2009. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet nagy baj, nem is olyan régen a fiúk egy-két évvel tizenöt fölött voltak, mikor mélyült a hangjuk, megvolt az első magömlésük, szőrösödtek, stb. De nem vagyok orvos, úgyhogy inkább rájuk bíznám a választ. ;)


Ha aggódsz, menj el a háziorvosodhoz, és kérdezd meg, mi lehet a helyzet veled, mi számít még jónak. ;)

Egyébként a hangod már mélyül[t]?

2009. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Hát vannak akik később érnek vannak akik hamarabb. Ha rendszeresen maszturbálsz akkor ne is várd hogy magömlésed lesz. Ismerek olyan embert aki 15 éves és úgy néz ki mint egy 12 éves. Nem túlzok a szó szoros értelmében mondom. Szóval szerintem ne aggódj.
2009. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

énis 15 vagyok fanszőrzetem van de nem olyan sűrű mint a többieknek xD hónalj nekem van, viszont a lábam majdnemhogy kopasz :S nemértem :S


magömlés nekem úgyvolt h ötödikes voltam és elkezdtem verni a farkam és elélveztem

2009. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
20:33-nak szerinted mi a jó a magömlés nélküli maszturbálásban?
2009. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ez valami hormonális zűr. Mindenképpen menj el orvoshoz! Egy vérvétellel meg tudják állapítani mi nincs a helyén, gyógyszeresen kezelnek. A saját érdekedben, 1-2 éven belül nagyon fog zavarni. Ez a te korodban nem normális állapot.
2009. dec. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
sosem maszturbáltam még
2009. dec. 29. 21:36
 10/24 anonim ***** válasza:
20:38 igazad van rosszul fejeztem ki magam. Úgy akartam mondani hogy aki maszturbál annak nem lesz éjszakai magömlése mert maszturbáció közbe lesz. Bocsi tényleg rosszul fejeztem ki magam.
2009. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!