Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon ciki ez? 17/F

Nagyon ciki ez? 17/F

Figyelt kérdés
A péniszem nyugalmi állapotban 11-12 cm-es ciki ha a farmergatyámon átdombarodik a péniszem?
2014. ápr. 24. 19:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
és most mit csináljak?
2014. ápr. 27. 11:33
 12/12 anonim ***** válasza:

Jajj nem azt mondtam, h dicsekedjen, meg vágjon fel...

Úgy értem, h ne szégyenkezzen a méretei miatt, és azért ne szorítsa le, h ne látszódjon, mert egészségtelen.

Meglehet, h egy szűz 17 éves lánynak ez problémás, de megfelelő előjáték nagyon sokat segít az ellazulásban. És az is tény, sok nő arra panaszkodik, h nem érez semmit a barátjából ( olyan nő sem ritka, aki ha felizgul egyre tágabb lesz. ) (A lifenetworkon most volt szó arról, h milyen technikákkal lehet a túl kicsi, illetve a túl nagy méreteket korrigálni bizonyos pózokkal)

Abban igazad van, h a popsiba necces a dolog, de hát ott sem kell ajtóstól rontani a házba...


Ha zavar, meg tényleg el tudod takarni bővebb ruhákkal. (de nekem ez olyan, mintha egy nagymellű nő nem merne fel csak lógós ruhát, h ne vegyék észre az adottságait, nem azt mondom, h rakja ki, de ne szégyelje magát.)

2014. ápr. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!