Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Nagyon ciki ez? 17/F

Nagyon ciki ez? 17/F

Figyelt kérdés
A péniszem nyugalmi állapotban 11-12 cm-es ciki ha a farmergatyámon átdombarodik a péniszem?
2014. ápr. 24. 19:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vegyél lazább nadrágot fel ,abban jobban elfér .
2014. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 szamo77db ***** válasza:
Szerintem nem ciki. Nem kell törekedni arra, hogy könnyen észrevegyék, de ha úgy alakul, hát...akkor ez van!
2014. ápr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor a legszarabb ha megmerevedik mert 22cm és alig fér el.
2014. ápr. 24. 20:56
 4/12 szamo77db ***** válasza:
Ez a helyzet tényleg ciki. Nem tudom, mit lehetne ilyenkor csinálni.
2014. ápr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja elég ciki tud lenni.
2014. ápr. 25. 23:33
 6/12 anonim ***** válasza:

17 évesen lehet, h ciki. Szerintem a nagy méret az jó, hidd el a lányoknál sokat nyom a latba...(persze nem ez a döntő egy kapcsolatban)

Próbálj hagyományos alsó gatyót hordani, ne boxert (azért nem kell leszorítani, mert az egészséges)


Inkább az a ciki, h ismertem egy pasit (kb 45 éves), aki folyton kitömte a gatyáját, h minél nagyobbnak tűnjön, egyszer meg láttam a strandon, és nem a hideg vízből jött.... :)


Légy büszke a méreteidre, ez nem ciki.

2014. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nagy pénisz jobb mint ha ici pici lenne,olyan nadrágot vegyél fel,és olyan alsógatyát ami kevésbbé hangsúlyozza ki ezt a testrészedet,tehát valami lazábbat,ahogy ilyen felsőket is válasz,ami nem tapados,rá ragad jobban a nadrágodra.
2014. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És feszülös boxert hordok, az jó hogy szorítja a farkamát nem?
2014. ápr. 26. 20:50
 9/12 szamo77db ***** válasza:
#8 Nincs mit büszkélkedni vele, mert egy ekkora méret bizony nagyon kellemetlen tud lenni. És nem csak azért, mert dudorodik, hanem nagyon sok lány nem bírja már ezt el. Képzeld el, ha neked benyomnának a se...dbe egy ilyen méretet. Megemlegetnéd, azt hiszem!
2014. ápr. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 szamo77db ***** válasza:
Elnézést, megváltoztak a számok, míg írtam. Annak a válaszolónak szántam kis megjegyzésemet, aki büszkélkedést ajánlott a kérdezőnek a méretével! Pedig sok baja lesz még vele.
2014. ápr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!