Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Sába férfi intim mosakodó...

Sába férfi intim mosakodó okozott valakinek bőrirritációt?

Figyelt kérdés
Mióta használom néha bepirosodik a makkom egy része, ilyenkor csíp is kicsit. Reggel és este használom. Egyébként viszont tök jót tett a bőrömnek, kevésbé érzékeny, sokkal simább, nem szárad ki...

2014. ápr. 16. 06:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valamelyik összetevőjére érzékeny vagy. Próbálj meg mást használni.
2014. ápr. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Közben más megfigyeléseket is tettem, úgyhogy kicsit bővíteném a kérdést. :)


Először is, a fitymám letapad pár napja, és főleg ott piros, ahol le is tapadt. (Úgy kell lefejteni ilyenkor. Fitymaszűkületem nincs, nem is volt, csak ragad.) Másrészt azt kihagytam a leírásból, hogy hosszas antibiotikum kúrán voltam, tehát valamilyen szinten fennáll a lehetősége annak is, hogy kaptam egy gombás felülfertőzést.


Most azon vacillálok, hogy abbahagyjam-e az intim mosakodót (mert ha gomba, lehet, hogy épp ez segít féken tartani), és/vagy használjak-e canestent.

2014. ápr. 16. 23:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Használj Canestent is! Férfiaknál ritka,hogy az antibiotikum kúra ilyet csinálna,de elképzelhető.Ha viszont néhány napon belül nem változik menj orvoshoz. Vagy urológiára,de jobb a bőrgyógyászat.
2014. ápr. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!