Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » A vér pucával rendelkezőket...

A vér pucával rendelkezőket kinevetik?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy nekem ilyen van és alapállapotban 5-6 cm, de ha feláll 16 cm.Katonának akarok menni, de nem tudom, hogy most kinevetnnek-e vagy nem. Amúgy mi az arány, 100-ból hány embernek van ilyen fahta pénisze? Hülyeségeket ne írjatok, trollok hagyjatok!

2014. ápr. 9. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen max. gyerekek szórakoznak, normális, felnőtt, hetero férfit nem hinném, hogy a másik micsodája érdekelné. Amúgy is mindenki tudja, hogy a nyugalmi méret semmit nem jelent.
2014. ápr. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd mindenkinek ilyen van.A másik a ritka .Szerintem 98 nak ilyen van .
2014. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyetlen haveromnak hosszú a farka mikor nem áll, az összes többinek kicsi :D


és amúgy is ,a seregben ne ma farkad fogja nézni senki.

Mikor még a sorozás ment, melegeket fel se vettek a sorállományba.

senki sem fog kinevetni ez miatt.

2014. ápr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki beszól és nézegetne téged egy közös zuhanyzóba mondjuk akkor szólj be mi van mel eg vagy,mit bámulsz és ha valaki röhögni akarna hogy mekkora akkor megint szólj be mi van ennyire sötét vagy nem hallottál még a vérpéniszről(mert bizony bőven van aki nem hallott róla),a lényeg amikor akicó van akkor működjön,legyen megfelelő.


Ha valaki emiatt akarna cikizni ne hagyd magad,vágj vissza.Ez ne legyen akadály abban hogy annak menjél vagy azt a szakmát próbáld meg amit szeretnél,orvos nem nevet rajta,ha orvosi vizsgálatot vennénk most alapul,ha meg m ás piszkálni akarna akkor vágj vissza.


De egy közös zuhanyzóba is meg lehet mindent úgy oldani hogy ne bámuljanak,elég a zuhanyba lépés előtt levenni a törlölközöt,aztán meg ugyis a zuhany rózsa irányába állsz hiszen onnan jön a víz,max hátsót lehet ilyenkor látni,de lehet hogy válaszfalas a zuhanyzó akár.


Ilyen helyzetekre gondoltál amikor a kinevetésről írtál?

2014. ápr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Orvos látta, az nem is érdekes, mert minden nap lát minden félét. Gondoltam arra, hogy visszaszólnék vagy elmagyaráznám a dolgokat. Amúgy nem vagyok szégyellős, alapállapotban senkinek sincs téliszalámi a lábaközött.Örülök, hogy normális válaszokat kaptam.
2014. ápr. 13. 18:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen,de ha valaki beszól akkor világosísd fel az okoskát,hogy akcióba kell hogy jó méret legyen.De alap állapotban az átlag állítólag 9-11 cm között van a húspéniszűeknél,persze ott is van akinek nagyobb van,de az meg ha áll csak pár cm-vel lesz nagyobb.
2014. ápr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!