Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves vagyok. Aggódom, hogy...

14 éves vagyok. Aggódom, hogy ha merev állapotban van a hímvessző akkor ebben a korban már fellehet húzni a bőrt? Folyt.

Figyelt kérdés
Merev állapotban nem bírom felhúzni a bőrt mert egy ''ér'' szerű de mégse ér visszahúzza ,hallottam róla ,hogy műtéttel levehető,de műtét nélkül is boldogulhat az az illető akinek ilyen problémája van? Illetve, még a zacskómon és a vesszőmön is vannak fehér pöttyök,azt vettem észre ,hogy abból nő ki a szőr.Ez probléma? Mit tehetek semmi műtét nélkül és egyszerűen a pöttyök ellen?
2014. ápr. 1. 15:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A makk alján található húrszerű bőrdarabnak fitymafék a neve. Ha ez rövid, akkor meg kellene nézetned orvossal!

A péniszed bőrén található pöttyök valószínűleg fordyce pöttyök. Ez nem betegség, csak egy jóindulatú elváltozás. Ha nem zavar, nem kell kezelni.

2014. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!