Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hímvessző. A bőrt, merev...

Névtelenül kérdése:

Hímvessző. A bőrt, merev állapotban, nem tudom teljesen lehúzni. Kb 1/4 ig. Van egy nem tudom mi, ami hozzákapcsolódik, a hímvessző végéhez, a herén is átmegy. És ez lehet az ok? Amúgy 18 vagyok

Figyelt kérdés
Nekem ez a világ legtermészetesebb dolga, de most már zavar. De nem tudom teljesen lehúzni a bőrt, mint ahogy az ismereterjesztő videókon látni. Sosem volt gond, amikor az iskolában megnézték, kb 14 éves koromig, nem merev állapotban, nem volt olyna jó a védőnő. Meg, urológushoz mennyek vele, és oda kell beutaló? Nem akarok a háziorvoshoz menni vele.
2010. szept. 23. 22:26
 1/10 anonim válasza:
beutaló nem kell, csak telefonon kérni kell időpontot
2010. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

régebben én sem tudtam "teljesen" lehúzni, de mindig próbálkoztam vele és egyre tovább csúszott, mígnem "jó lett"


20/F

2010. szept. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Itt igazából a kérdés az lenne, hogy az, ami a húgycsőiig elmegy, és végig megy a herén, az mi. Mert ha nézek egy ilyen ismeretterjesztő filmet, akkor ott ilyen nincs.
2010. szept. 23. 22:35
 4/10 anonim ***** válasza:
nemtudom, hogy erre gondolsz e de ami a makkod alsó beléböl kiinduló bör azt "fék" -nek hívják
2010. szept. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem igen. És hozzá kapcsolódik a húgycső végéhez, lényegében. És, gondolom én, ezt szokták akkor a annál a vallásnál elvágni? De ez akkor természetes, csak a filmekben nem néz ki jól ha van.
2010. szept. 23. 22:40
 6/10 anonim válasza:
Nincs ezzel semmi probléma, amúgy a rendszeres "használattól" rugalmasabbá válhat.
2010. szept. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez a fitymafék, valószínűleg neked rövid. Sokan javasolnak műtétet, de sokaknak csak rosszabb lett. Ha szexre kerül a sor, akkor ne nyomassad szárazon és durván, mert egyrészt fájdalmat okozol szegény csajnak, másrészt elszakíthatod a féket, ami durván vérzik :D
2010. szept. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, azért elmegyek orvoshoz vele. Urológushoz, gondolom. Nem kell háziorvos ide.

Meg mit értesz az alatt, hogy rosszabb lett?

2010. szept. 24. 13:05
 9/10 anonim ***** válasza:
WTF?
2010. szept. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

mi a franc? ez probléma?

én is csak 1/4ig tudom kb. de mikor lehúzom annyira amennyire bírom akkor szinte egy síkban van az alsó résszel is. most akkor én is menjek el orvoshoz? én is láttam "ismeretterjesztő filmben" hogy ők is csak odáig tudják ameddig én komolyan nem értem remélem valaki tud válaszolni.

2010. szept. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!