Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Merevedési, pszichés zavarom...

Merevedési, pszichés zavarom lehet?

Figyelt kérdés

Másfél évtizede vagyok ugyan azzal a nővel. 90%-ban elutasító, és nincs pozitív visszajelzés sem. Mindennap kivertem, és hetente egyszer voltam vele. Úgy két éve azt vettem észre, hogy nem érdekel igazán a szex, és a merevedésem - ha van - akkor sem az igazi. Reggel, merevedés csak a derekamban van. Mostanában volt hogy állt rendesen, persze nem magától, igényli az orális könyörgést, de ha nincs dolga, akkor 5-30 másodperc alatt lenyugszik. Egy nap kétszer szinte lehetetlen munkára bírni. Ehhez társul a korai magömlés. Van hogy 5 másodperc, de előfordul az 1 perc is. Második menet pedig esélytelen. Kb 20 éve van prosztata bajom is, és nem alszom túl sokat, 36 évesen.

Igazából azt nem tudom eldönteni, hogy szervi, vagy lelki bajom van? Esetleg, ha kipróbálnám egy másik nővel, akkor is felsülnék? Élt át már valaki hasonlót? Van valami ötletetek?



2014. márc. 1. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem működik köztetek a dolog akkor miért vagytok még együtt?
2014. márc. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert szeretjük egymást, és a karomat sem vágom le, ha eltörik az ujjam.
2014. márc. 2. 00:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Aha, szeretitek egymást ugye?

" 90%-ban elutasító, és nincs pozitív visszajelzés sem."

Hát.. szerintem itt eléggé ellentmondasz magadnak, vagy hazudsz magadnak.. döntsd el melyik..

Szerintem inkább lelki bajod van, ez miatt is.

2014. márc. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!