Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Miért szűkül és keményedik a...

Miért szűkül és keményedik a fitymám időnként?

Figyelt kérdés

nagyon ritkán, általában télen jön elő kis időre mikor kicsit kiszárad a bőröm, meg kicsit megkeményedik fitymám, és ezáltal nehézkes hátrahúzni, néha apró pici repedések is megjelennek. eszembe jutott már hogy klóros, szappanos víztől kiszárad a bőröm, de érdekes hogy máskor pedig nem.

Valami testápoló segíthet ilyenkor?


2009. dec. 8. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Kend be valamilyen illatanyagmentes testápolóval / krémmel, szerintem ez nem komoly, csak egy kicsit kiszáradt a bőr.


18 / L

2009. dec. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nem biztos, hogy metélni kell, változó az ilyen, nem mindenkinek egyforma. Nekem pl metélték és nagyon megbántam :(
2009. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hali!


Lehet kiszáradás, de lehet, hogy a fitymád végében lévő gyűrűvel van vmi.


A fenét kell mindenáron metélni...egyszerű bemetszéssel orvosolható akár egy fitymaszűkület, ha enyhébb.


Meleg vizes fürdő után kend be Bepanthen-nel, Neogranormonnal, ha fáj, Tetrannal. (Utóbbi zsírosabb...)

Ha azonban szárítkozás után inkább testápolóval kennéd be, olyat válassz, ami könnyen felszívódik.

2009. dec. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Ez tényleg nagyon meleg...

Srácok még a kutyáikat meg macskáikat is körülmetélik vajon? Vagy csak a netes közönséget tisztelik meg ilyen remek jótanácsokkal, hogy mindenki vágasson le mindent? Eszméletlen, ami itt megy :D

2009. dec. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A körülmetélést inkább kihagyom!:) akkor inkább lőjenek fejbe! körül nézek jobban milyen testápolókat kapni, oszt jó napot!:D (amióta kiírtam a kérdést azóta javult magától...)
2009. dec. 19. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!