Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől keményedik be estére,...

Mitől keményedik be estére, reggelre a mellem?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,nagyon kicsik még a melleim.Reggel arra ébredek,este pedig azzal fekszem,hogy az egyik mellem iszonyúan bekeményedik,fáj,feszít. És ebben érzek egy csomócskát is. Azt hallottam,hogy ebben a korban normális a kisebb csomó,de vagyok benne biztos,hogy mért feszít úgy a mellem..és miért csak az egyik? Ez,amúgy sokkal kisebb is mint a másik. De nem emlékszem,hogy a másik ilyesmit produkált volna. Eltérően fejlődnek? Ugye nincs nagy baj? Köszönöm mindenki válaszát.
2009. aug. 6. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is vagyok ezzel,és amióta csomocskák jelentek meg a mellemben mintha megnőtt volna.De most nagy melleim vannak :3 de nekem most fog megjönni,és attól is lehetnek csomók.

16/L

2009. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos én még nem menstruálok,szóval attól nem lehet..:(
2009. aug. 6. 22:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet nől a melled,vagy...megfog jönni már hamarosan!
2009. aug. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Emlékszem, amikor nekem növőfélben volt a mellem, néha iszonyatosan fájt és kemény csomó volt benne... Elmentünk az orvoshoz, de megnyugtatott, hogy csak nő, nincs semmi baj.


Szerintem nálad is ilyesmi lehet.

2009. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huh,köszönöm megnyugtattál.:)
2009. aug. 9. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!