Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fiúk, férfiak! Maszturbálásról...

Fiúk, férfiak! Maszturbálásról van szó, olvasd el kérlek!?

Figyelt kérdés
22éves vagyok, fiú, szűz, most lett először barátnőm, a kérdésem a következő lenne: eléggé hozzászoktam, hogy magam csinálom az ilyesmit, és most eléggé fúrcsa, de az oké. Én eddig úgy csináltam magamnak, hogy csak a "fejen" húzogattam a bőrt, nem egészen le mivel mikor merevedésem van picit fáj mikor teljesen lehúzom. Elvileg nem kellene hogy fájjon ez, ugye? ez volna a szűk fityma? vagy mit lehet ilyenkor csinálni? barátnőm mikor csinálja fáj, mert ő húzogatja ugye rendesen ahogy kellene "egészen le", viszont nem tudom ,szerintem itt van a hiba, van esetleg akivel ilyesmi előfordult? orvoshoz mindenképpen el fogok menni, csak tudni szeretném hátha valakinek volt e ilyesmivel dolga. köszi, hogy elolvastad, és remélem aki tud segíteni az megosztja a tapasztalatait!

2014. febr. 6. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig teljesen lehúzom, de ha áll nem is tudom visszahúzni a fejre.
2014. febr. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Eléggé úgy tűnik fitymaszűkületed van de, ha teljesen le lehet húzni komolyabb akadály nélkül akkor nem kellene, hogy probléma legyen. Kellő síkosítás megvan? Csinálja azt, hogy teljesen lehúzza és a szájával kényeztet. Most, hogy barátnőd van nem kell ugyanannál a mozdulatsornál maradnod... :)
2014. febr. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy fitymaszűkületed van. Azt meg tudja oldani a doki, és utána minden jó lesz.
2014. febr. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de nem kell teljesen eltávolítani ugye? lemegy teljesen, vissza is de a fejnél picit fáj, nem tudom máshogy megfogalmazni
2014. febr. 7. 00:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben elmennék vele dokihoz. Nem lesz életed legkellemesebb délelőttje, inkább nézze meg, mert elmondás alapján nem tudunk segíteni.
2014. febr. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi, persze minél előbb megpróbálom elintézni.
2014. febr. 7. 00:29
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Eltávolítani legritkább esetben kell. Valószínű, hogy csak egy bemetszés a fitymaféknél, ami semmiség.
2014. febr. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
22 évesen ez a probléma csak most jutott el az agyadig? Gratulálok!!
2014. febr. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez a dolgot a nagyon enyhe szűkületek közé sorolnám.Az ilyenekre azt mondja a doki 12-15 éves kor között,na menjél haza ,aztán kicsit többet gyakorlatozzál .Ki fog az tágulni .Közbe a már megadott válaszokra is reagálnék én is .Nem minden barátnő szereti a barátja farkát szopogatni .Újabban ez itt olyan természetesnek tűnik.Sokan ezt összetévesztik az előjátékkal.Ez már az orális szex kategóriája .Ezek után meg csodálkoznak a fiúk ,ha gyorsan el is sülnek .Meg lehet ezt oldani,síkosítóval is .Persze nem azzal ami csak ezt a célt szolgálja .Ott van a steril baba olaj.Ettől lágyul a bőr és könnyen tágul .A műtétek meg nem semmiségek ,még ha itt annak nevezik is őket.Már lelkileg is megviselik az embert .A problémákra általában akkor jön rá az ember,mikor szembesül vele .Kár volt ehhez gratulálnod,kedves 8 as válaszoló .Nem ez volt a kérdés lényege .
2014. febr. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%

Minél előbb menj orvoshoz! Majd az megmondja a gyógymódot.

Nekünk kár itt találgatni. Mi nem látjuk és főleg nem érezzük a problémádat. Így könnyű tanácsokat adni.

2014. febr. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!