Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mikor novel vagyok nagyon...

Mikor novel vagyok nagyon fajnak a hereim (bovebben lent)?

Figyelt kérdés
Mikor novel vagyok nagyon fajnak a hereim erintesre pedig mintha valaki megrudott volna!ez termeszetes?
2009. dec. 7. 06:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem természetes. Ha nővel vagy nem lehetnek panaszaid.

Mivel a korodat nem írtad egy megjegyzést még. Fiatal korban fordult elő velem, ha csak a felfokozott izgalmi állapotig jutottam egy nővel és nem volt kielégülés akkor volt ott egy kellemetlen belső nyomású érzés ami akár fél napig is eltartott. Ez akár természetes is lehet.

2009. dec. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

a fájdalom oka az, hogy a heréid telitődnek vérrel (érzed ha megfogod, kő kemények, nem olyan rugalmasak mint általában) és ha hosszú ideig ilyen felfokozott állapotban maradnak, nincs orgazmus, nem megy ki a vér belőlük, egy idő múlva iszonyatosan tudnak fájni, és akkor már az orgazmus sem segít.

max melegebb fürdő, masszirozás

2009. dec. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!