Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Kb. milyen magas leszek?

Kb. milyen magas leszek?

Figyelt kérdés

Alacsonyak a szüleim (apum 165, anyum 160 cm), én 161-162 vagyok. Nagyszüleim magasak voltak; anyum apja (papám) közel 190 cm volt, és apum édesapja is 180 cm körül mozgott.

Egy a baj, hogy már 15 éves vagyok és azt veszem észre, hogy semmit nem növök...miért? kb. milyen magas lehetek ? Cigizek és néha alkoholt is fogyasztok.


2014. febr. 3. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ki tudja, ha a szüleidre ütsz, akkor alacsony maradsz (és ha cigizel), ha a nagyszüleidre, akkor még nőhetsz, de 15 éves korra általában már kialakul a magasság.
2014. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most látom, hogy fiú vagy, no akkor talán még növekedhetsz 17-18 éves korodig, lányoknál fejeződik be 15-16 éves korban.
2014. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A cigi és az alkohol nem befolyásolja a növekedést.Ezzel nem azt mondom most aztán mindent lehet.A fiúk 99 % a mindkettőt ki próbája .A növekedés a kamaszkor utolsó éveiben kicsit be is lendül .Van akinél 20 éves korban fejeződik be. Nagyban függ ez a genetikától,mit hoztál az őseitől magaddal .A növekedéshez a tudomány szerint ,legalább napi 8 óra éjszakai alvás szükséges.
2014. febr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el:

[link]

2014. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A nagyszülők magassága kevésbbé fontos,az apukád magassága az sokkal lényegesebb,a srácok kb az apjukkal lesznek egy magassak,vagy azokat túl növik egy kicsit.Ne cigiz az nem segít.De milyen magas vagy?

Lehet hogy elérted a véleges magasságod,ha mrá te is 165 cm körül vagy.

2014. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!