Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mi történt vele?

Mi történt vele?

Figyelt kérdés
Először is: Komolyan teszem fel a kérdést,komoly válaszokat szeretnék rá kapni. Történt a következő: Felkéltem,és láttam hogy áll a sátor..Aztán,nehogy már fölöslegesen álljon,rárántottam.Éreztem h valami nem stimmel,és hát ugye a végén,fel véltem fedezni,hogy fáj a p*csöm.Szúró fájdalom,és egy szép piros folt is megjelent az alján,egészen a tövétől a hegyéig tart..Mit csináljak vele? Elmúlik majd? Menjek orvoshoz? Reggel történt,de még mindig ottvan..Már nem fáj.Volt még valaki,akivel ilyen történt?

2014. jan. 26. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul fogalmaztál.. Rárántás helyett talán a verés szót használtam volna a helyedben, megesik. Ha nem múlik el 1-2 napon belül orvoshoz menj, szerintem nem lehet nagy gond.
2014. jan. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Remélem elmúlik :s ígyis elég ciki itt leírni,nemhogy még orvosnál is lenni..szerintem egy darabig nem csinálom..
2014. jan. 26. 01:32
 3/5 anonim válasza:
már nem azért kedves kérdező de ha az orvosnál ciki (aki tudtommal EGY ember és köti a titoktartás) elmondani akkor itt hogyhogy nem az amikor itt MINDENKI látja???
2014. febr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
1 szó: névtelenség
2014. febr. 16. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Helyrejött? Első voltam
2014. febr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!